Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennire fáj a ballonos méhszáj...

Mennire fáj a ballonos méhszájérlelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok a 41.hétben, azt mondta az orvosom, hogy ha nem indul meg a szülés 1-2 napon belül, akkor ballonos méhszájérlelést fog elvégezni, hogy valamiennyire elkezdődjön a szülés, azt mondta, hogyha ettől sem indulna be, akkor burokrepesztés, majd oxitocin.

Van akinek volt ilyen beavatkozása szülés előtt?


2020. júl. 7. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Chloe from the woods YouTube csatornáján fent van a szülés története, videó formájában mesél róla, neki is volt ilyen eljárása (nekem soha). Esetleg érdemes megnézni, elég részletesen mesél róla.
2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ballonos indítás volt. Majdnem olyan, mint amikor hólyagkatétert helyeznek fel, csak ezúttal nem a húgycsőbe.

Felfújják, na az a lányomnak nem tetszett, hatalmasat mozdult miatta.

Picit kellemetlen, de ennyi. Én nem is éreztem, hogy ott van szinte.

Előző este, 9-kor tették fel, majd másnap vette ki az orvos. Kicsit tágultam, de nem annyira. Nem indítottta be. Amikor kivette, hirtelen kihúzta, az picit megint kellemetlen volt, de nem fájt.

9- kor volt burokrepesztés, majd jött az oxitocyn. Délután 17:00-kor lett meg a fiam.

2020. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

😂 fiam...lányom. Most várom a fiamat, az zavart meg.


Már az ő születése miatt izgulok kicsit! 😅

2020. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem igy indítottak. Kellemetlen volt, fájt, de nem volt vészes. Este tették fel, és nekem szerencsém volt vele, mert szinte azonnal brindultak a rendszeres 5 perces fajasok tőle, hajnalban elfojt a magzatviz és reggelre meg is született a baba.
2020. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Este 8-ra kellett bemennem a kórházba, este 10-kor tették fel a ballont. Maga a ballonfelhelyezés olyan volt mint egy erősebb rövid mensigörcs, nagyon ügyes volt az orvos és pár perc alatt megvolt. Ezután elküldtek aludni. 5 percenként elkezdtek jönni fályások de ilyen kis gyengécskék, szóltam az ügyeletesnek, kaptam egy nospa szurit és abba is maradt. Reggel 6-kor szóltak, hogy leveszik a ballont ez sem fájt egyáltalán, csak kihúzták és kész, addigra 5 cm-re kitágultam. Fél 8 fele burkot repesztettek de nem indult be a folyamat, 10-kor bekötötték az oxit majd du 3-kor megszületett a babánk gátvédelemmel.
2020. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, most egy kucsit megnyugaodtam.😊
2020. júl. 7. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!