Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+2 napos kismama vagyok a...

37+2 napos kismama vagyok a 36+1 hét től elkezdett szívárogni a magzat viz korhazban vagyok azóta kevés a magzatvízem de várnak és nem mondanak semmit sem valaki jart igy, mikor indították vagy csaszarozták?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem egy ujnyira vagyok nyitva teljesen jol vok fajasaim nincsennek!
2020. júl. 21. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha délutánra nem lesz baba,vagy nem indul el a szülés vizsgálatkor császároznak.orvosaid várják,hogy a baba,hogy viseli meg,megvizsgálnak majd,ha elindul a szülés amire várnak
2020. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jelenleg az a helyzet hogy méhtágito kupot adnának ctg képre tennének este a szülő szóban kellene aludnom ha tagulok megszülök ha nem. Császár de a babámnak nem tul jó már mert a vizmennyisege egyre kevesebb miért nem lehet ezt a lépcsőt atugorni?! (nem értem)....
2020. júl. 21. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha baba szivhangja esik,meg baja van meg kevés magzatviz akkor császározni kéne,vagy legalábiss vizsgálat kéne.protokol,korház függő.légy erős.Kérdező kivánom,hogy neked és babának sel egyen bajotok
2020. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!