Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császár: A kiírt...

Program császár: A kiírt időpont előtt beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki így járt? 36 hetes vagyok, jövő héten kell a választott kórházban megbeszélnem a császár részleteit. A nőgyógyász szerint előbb fog kibújni a baba, nem fogom túlhordani. (Mehszaj zart, de 80%-os. A meh elöregedett). Még nem tudom hanyadik hétre kapok időpontot, a nőgyógyász szerint a 39-re. Ki hanyadik hétre kapott? Járt már valaki így, hogy progi elott beindult? Mi történt? Vajon megbeszelhetem velük, hogy előbb történjen a 38. Héten? Kicsit aggódom mert első babám lesz es biztosabbnak érezném ha időpontra kellene mennem. Köszönöm előre is ha válaszol valaki!

2020. júl. 27. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 40.hétre kaptam időpontot császárra.(Ha az orvosod úgy látja biztos nem várja meg a 39.hetet hanem előbbre vesz).A dokim elment nyaralni, mondta hogy most nem úgy néz ki hogy holnap szülni fogok, de ha valami van menjek be a szülészetre és megcsinálja a császárt más.Nem volt rá végül szükség, meg annyira fent volt a babám, hogy még egy ideig biztos nem bújt volna ki önszántából.
2020. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A második program császár lett volna a kiírás napján,az hétfőre esett.

Fiam megkímélt tőle, előtte 2 nappal szombaton délben elment a nyákdugó, fél óra múlva a magzatvíz is. Délután 5re meg is született 🙂

2020. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
36. héten volt a programcsászár, az én betegségem miatt, akkor már hetek óta bent feküdtem és a császár előtti éjjel elfolyt a magzatvizem. A nőgyógyászom hajnalban bejött és a tervezettnél pár órával korábban megszületett a lányom, császárral. Amíg nem volt baj nekem is a 39. hetet mondták. Ha korábban beindul a szülés, akkor se két perc alatt bújik ki, bemész a kórházba és megcsinálják a császárt.
2020. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik program császárom lesz. Első kettő hamarabb beindult. Ilyenkor bemész, mindegy milyen nap van, hány óra. Megvizsgálnak, ha bebizonyosodik, hogy nem jóslók, irány a műtő, de nem kell félni, pik-pakk megvan.

Ha nincs eü indikáció, akkor leghamarabb 39+0 hetesen csinálják meg a tervezett császárt, hamarabb nem engedi a protokoll.

2020. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat!
2020. júl. 28. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 39.hét előtt a szülés beindult,vagy császároznak azonnal,vagy hüvelyi szülés lesz ha azzal is sikerül
2020. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!