Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki sokat jóslózott utolsó...

Aki sokat jóslózott utolsó hetekben rögtön tudta szüléskor, hogy ez más?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, már 20 hetesen is voltak menzi szerű rendszertelen fájásaim néha.

Most az utolsó héten már minden délután ilyenkor jönnek a menzi görcsök, keményedések 15-20 percenként.

Mindig azt hiszem, ez most már az, aztán sikerül elaludnom és reggelre kialszom.


2020. júl. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
3 napig azt hittem, minden jóslónál, hogy na, majd most, na majd most. Amikor beindult, akkor nem volt talán, meg esetleg, meg hátha ez az,... csak a tudat, hogy hú, bszki, ennek a fele se tréfa.
2020. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Reni 28 ***** válasza:
Nekem is sok jósló volt az utolsó időkben, 6 nappal hordtam túl, aznap éjjel 2-kor kezdődött, de én azt hittem hogy megint jósló. Reggel még gondolkoztam hogy felkeltsem-e a párom hogy jöjjön velem, de inkább be mentem busszal. Mikor oda értem megcsinálták az nst-t, ami semmi fájást nem mutatott, akkor azért berezeltem hogy ha ez csak jósló akkor milyen lesz a rendes vajúdás. Utána megvizsgált a doki és kiderült hogy 3 ujjnyira ki vagyok már tágulva, és beindult a szülés, kicsit meglepődtem
2020. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak, ne aggódjak, tudni fogom. És igazuk lett. Bar a kettes meg pont a kivétel, aki erősíti a szabályt. De hidd el jobb esélyed van arra, hogy észre fogod venni 🙂
2020. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!