Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova kell menni szüléskor...

Hova kell menni szüléskor Kecskeméti kórházban? Földszint vagy hallottam már hatodik emeletet is, illetve kocsival hol lehet leparkolni?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért, előre is köszi a választ. :)
2020. júl. 31. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én februárban szültem,akkor még a harmadikra kellett menni,de úgy tudom már nem ott van,hanem a kilencediken. Nem tudsz előtte bemenni,megnézni?
2020. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom már minden visszakerült a helyére. Ha jól emlékszem a harmadikon van a szülészet, oda be tudsz csengetni. Ha nem jó helyen vagy, úgyis szólnak. Szerintem parkolni most a mentőbejáróval szemben a legegyszerűbb.
2020. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedden voltunk bent a fiammal vervetelen es ismeros dolgozott epp. Kerdezte,hogy en meg a harmadikon szültem,vagy mar a kilencediken? Ezert gondoltam,hogy ott van :D De lehet be kene telefonálni,ok biztosat mondanak #1 voltam
2020. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már minden visszakerült a helyére.

Nem emlékszem pontosan, hogy hányadik emeleten van a szülészet, mikor mi bementünk, akkor a körpultnál megkérdeztük, hogy hova kell menni.

2020. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!