Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 100 feletti méhtevékenység...

100 feletti méhtevékenység mellett hogy-hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok. Eddigi NST-k tök rendben voltak, 130-160 között a magzati szívhang, méhtevékenység 10-20-30.

Ma nem tudom mi volt, de a baba szívverése sokszor 180-190ig felment, a méhtevékenység 60-100 között volt, de ez a gép csak 100ig mért, tehát nem tudom igazából meddig ment fel.

Az asszisztens kicsit aggódott is, hogy nagyon szapora a pici szívverése, ill kérdezgette, hogy"nem érzi, hogy fájásai vannak? "

Hát valamit éreztem, de nem fájt, inkább kellemetlen volt.

A doki azt mondta, ez egy jó nst lelet, nem kell aggódni.

Ez reggel 10 körül volt.

Azóta se érzek semmit, csak nem értem, mert előző gyereknél a 120as fájásoknál szüléskor azt hittem elpusztulok, most meg nem éreztem semmi különöset, csak feszülést.

Félek, nehogy egyszercsak jöjjenek a tolófájások a semmiből.

Valakinek volt hasonló nst eredménye? Mi lett veletek?



2020. aug. 5. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érzed, mert a gép csak a méhtevékenységet mutatja és az nem feltétlen okoz fájdalmat. Én az nst-ről mentem a szülőszobára, mert a vizsgálat után kiderült, hogy beindult a szülés és szinte semmit nem éreztem. Ha a doki azt mondta, hogy nincs gond, akkor ne aggódj.
2020. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
100 és 150-180 fájásokat nem érzed csak csipkelődést,sima 40-60-80-vas fájást nagyon fájásnak érzed
2021. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!