Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szőrtelenítsek így?...

Hogyan szőrtelenítsek így? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a bőröm, mindenhol. Akárhogyan is szőrtelenítek, piros pöttyök lesznek utána. Ha borotválok, ha epillálok, ha gyantázok, ha a kozmetikus gyantázza, akkor is. Főleg ott lent. Ráadásul ott még viszket is, amikor leszőrtelenítek. Azért szülés közbe csak nem vakarhatom meg. Meg undorító lesz nekik, hogy piros pöttyök vannak ott. Mit tegyek?

2020. aug. 11. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A szüléskor senkit nem fog érdekelni, hogy szörtelenítettél-e vagy sem, és mennyire pöttyös vagy nem.

Meg hidd el, nem a pättyäk rontják el az optikádat szülés közben!

2020. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Le se szarja senki, nem kell szőrtelenítebi. Szerinted hány nőnek szőrös? Ha valamiben zavarja őket (pl. gátmetszés), akkor a szülésznő azt az egy kis részt leszedi és ennyi.
2020. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wonderwomen ***** válasza:
51%
Én a Naturiti intimkozmetikába járok, amilyen gyantával és technikával dolgoznak ott, attól nem pattogok ki és nincs szőrbenövés, piros pöttyök.
2020. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én gyantáztatom, szülés előtt a bőrömön begyulladt nagy pattanások lettek ott azon a részen. Kaptam érte bunkó megjegyzést a 3 szülésznőtől és a 2 orvostól is aki látta.
2020. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Oda fogsz kakilni, pisilni eléjük. Szerinted érdekli a pötty? Nem kell szőrteleníteni, senkit se érdekel
2020. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod. Hidd el nem fog viszketni. Az alfeledben sok érzés lesz. Viszketes nem 😀 a doki meg nogyogyasz. Már mindent is látott. A baba fogja érdekelni nem a muffod.
2020. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már előttem is írták, hogy nem fog senkit érdekelni, ez tény. Azon a részen ha szőrös vagy akkor le fogják borotválni.


Más felől szerintem keress valami természetes alapú, teljesen vegyszer mentes gyantázási módszert.

2020. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!