Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelem vagy gátmetszés?

Gátvédelem vagy gátmetszés?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván gátvedelem..

Ha kell úgyis metszenek..a protokollmetszés egyáltalán nem szükséges

2020. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor elkerülhetetlen a gátmetszés, hiába a gátvédelem, mint esetemben.
2020. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen jobb a gátvédelem, de vannak olyan esetek, amikor igenis szükséges a gátmetszés. Úgyhogy bármelyik lehet jó megoldás.
2020. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gàtvèdelem! Nyilvàn ha indokolt gàtmetszès.
2020. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően gátvedelem parti vagyok, de ha kell, akkor kell. Mindket fiam gyorsabban jött, mint ahogy tágultam, a nagynál csak 2 centi vágásom lett, a kicsinél muszáj volt nagyobbat 38 cm volt a feje. Szakadtam volna, mert ő is extra gyorsan jött volna, és éreztem, hogy szétszakqdtam volna.
2020. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiamnál vágtak. A lányomnál próbálkoztak védelemmel, de a vágás helye mégis felszakadt. Így utólag, gyógyulás szempontjából bár vágtak volna.
2020. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon készültem a gátvédelmre. Jól is alakultak a dolgok, de a kis keze a fejénél volt. Sajátos anatómiám miatt a kisajkaim kezdtek repedni. Szólt a szülésznő, hogy várjunk, ez a helyzet, beleegyezek l-e a metszésbe vagy inkább a szakadást vállalom felfele. Kis metszés, 2 öltéssel megúsztam. Ha lefele repedtem volna, bevállalom. A kisajkaimat nem akartam, hogy varrják....
2020. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gátvédelemmel szültem, viszont belül repedtem, így volt 1-2 felszívódó varratom. Ettől függetlenül én sokkal könnyebben tudtam ülni, akár terpeszben is, és menni, mint azok a szobatársaim, akiknek gátmetszésük volt. Ezt különben meg is jegyezték nekem.
2020. okt. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!