Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2 héttel rollerezn...

Szülés után 2 héttel rollerezni? Hogy van erre "ereje" valakinek?

Figyelt kérdés

Vagy esze.

Vagy ez csak olyan közösségi oldalas vetítés? "Mintha nem is történt volna semmi"? :D



2020. aug. 22. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Miért foglalkozol vele? :D


Császár után 1 héttel már én is azt éreztem mintha nem is történt volna semmi, van, aki gyorsan regenerálódik. Pedig nem magánkórházban csaszaroztak, hanem ügyeleten a honvédban.


De ha idegesítenek az agyatlan insta anyukák, kövesd ki őket, én nem követek egyet sem.

2020. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem insta, ismerem, csak már nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy megmondjam neki: te hülye, ha nem akarsz méhsüllyedést, kíméld magad legalább a gyermekágy végéig!

Inkább kiírom ide, mert szokott itt olvasgatni, hátha eljut hozzá, és feleszmél, hogy az az érdeke hogy figyeljen az egészségére.

2020. aug. 22. 12:02
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy nincs két egyforma terhesség, nincs két egyforma szülés sem. Az első szülésem után hetekig gyenge voltam, szédültem, mert nagyon vérszegény lettem. A másodiknál semmi nem volt. 2 nappal később már otthon takarítottam, bevásároltam, mert másnap jött a család. Teljesen fitt voltam, tele energiával.
2020. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Régen rollereztem, de az ilyen megterhelő tevékenység?

En császár utáni nap már napi 6-7-szer lépcsőztem 2 emeletet, hogy láthassam a koraszülött gyerekeinket, tudjak fejni tejet. Pár nap múlva már órákat ringattam kettőt ölben tartva állva, mert ha leültem, akkor sírtak.

2020. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Szülés után 2 héttel a nagyobbik gyerekemmel mászókáztam a játszótéren.

Nem vagyok instaanyuka, nem tettem fel közsségi oldalra, de könnyű szülésem volt, a gátsebem se fájt, miért kellett volna otthon aszalnom magunkat, ha teljesen rendben voltam?

Azt viszont baromira rossz néven vettem volna, ha bárki emiatt beszól, vagy pláne a gyakorira ír ki kérdést velem kapcsolatban, hogy "vegyem már észre magam." Mi köze hozzá?

Neked sincs hozzá közöd semmi. Fogadd el, hogy nem minden szülés és gyermekágy egyforma.

2020. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5, minden gyermekágy egyforma abban, hogy akkor rendeződnek vissza a szerveid, húzódik a vissza a méhed, tisztul a szervezeted.

Az, hogy te ezt könnyen vagy nehezen viseled nem jelenti azt nem ártasz magadnak a korai terheléssel. Majd később lesz meg a böjtje.

2020. aug. 22. 12:24
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem irigylem, hanem sajnálom, hogy ilyen hülye lett az évek során, hogy a külső visszajelzés ennyivel fontosabb neki.
2020. aug. 22. 12:25
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azt mondták, hogy ne emeljek 5 kgnal többet, ne fussak, ugráljak, ne végezzek haspréssel járó mozdulatokat. De pl mar a kórházban a szülés másnapján volt gyógytorna rengeteg félegyakorlattal, intimtorna elemekkel. A rollerezés szerintem olyan mint a séta, hacsak nem extrém módon végzi valaki.
2020. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%

"A rollerezés szerintem olyan mint a séta, hacsak nem extrém módon végzi valaki"

Mikor rollereztél utoljára? :) Több rázkódás ér vele mint futás közben. Nem épp gyerekágyi sport.

Kérdező, majd tanul a saját hibájából. Érződik, hogy valójában aggódsz érte, gondolom kedveled még, csak rosszul "ért véget" a barátság, de mindenkit nem lehet megmenteni.

2020. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Császár után, mikor hazajöttünk a kórházból, vezettem, takarítottam, főztem, mostam. 2 hét múlva olyan volt igen, mintha mi sem történt volna, pedig állítólag a császáros regenerálódás hosszabb, mint a természetes szülés után.
2020. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!