Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a vajúdási fájdalom?

Milyen a vajúdási fájdalom?

Figyelt kérdés

Derekamból sugárzik ki és a hasam alja görcsöl de olyan fájdalom mintha csikarna a hasam, vagy fellennék fujódva és nem tudnék szeleket engedni. Összevissza jönnek, rendszertelenek viszont baromira fáj.

1x-2x jön közte puki és nem tudom eldönteni, hogy ez most szülési fájás vagy vmitől puffadok és az kínoz, de a derekam is belegörcsöl



2020. aug. 26. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyesmi volt, mintha egy mensigörcsöt megfejelte, volna egy durva hascsikarással. Zuhanyozz le vagy ülj be egy kád meleg vízbe, ha elmúlik akkor csak szeles vagy vagy jóslók.
2020. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős terhes vagy? Nekem akkor hullámokban érkezett, egyre erősödött a fájdalom. Olyan érzésem volt, mintha valami erősen nyomná a méhszájat.
2020. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon túl vagyok, de nem múlik. Viszont összevissza jön. 6-12-8-22-17 percek és általában fél-1percig tart. Mensi görcsöm sosem volt ahhoz nem tudom viszonyítani
2020. aug. 26. 23:11
 4/8 A kérdező kommentje:
37+3
2020. aug. 26. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is derékfájással kezdődött. Belegondolva a hasam nem is fájt, olyanok voltak, mint egy menstruációs görcs. Ez éjjel volt, másnap mentem a dokimhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg csak jóslók. Ez délben volt. Negyed ötkor megszültem :-)
2020. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam amúgy orvosnál, teljesen nyitva vagyok, viszont hogy szàllnak a szelek is, ezért kicsit összezavar. Tegnap este hamburgereztünk férjemmel, arra is gyanakszom hátha az a ludas, viszont akkor meg a derékgörcs nem stimmel.
2020. aug. 26. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lehet akár a szülés is menj be dokihoz ha még nem voltál, inkább potyára mint hogy ne érj be időbe
2020. aug. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan indult, eleinte meggyőződésem volt, hogy csak a hasam csikar, mert ráadásul nekem még hasmenésem is volt. Full olyan érzés volt, mintha valami erős bélgörcs lenne. Csak a derekamban éreztem végig, elöl semmit (sose voltak menstruációs görcseim nekem sem, és jóslóim se). Az volt a "gyanús", hogy amellett, hogy időnként megismétlődött a fájdalom, volt egy íve- enyhébben kezdődött, majd egyre erősödött, aztán visszaenyhült és elmúlt. És fájásonként ezt egyre határozottabban, mindig egyre fájdalmasabb fokozatról indult. Talán esetleg még ez segíthet, de én is azt javasolnám, hogy hívd fel a szülésznőd vagy menj be a kórházba, hátha.

Könnyű szülést! :)

2020. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!