Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Mi a tapasztalatotok,...

Anyukák! Mi a tapasztalatotok, vannak lopások a szülészeteken?

Figyelt kérdés
Mennyire kell oda figyelni, vannak zárható szekrények?
2020. szept. 3. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi négyen voltunk egy szobában. Teljesen kulturált anyukák, és nem nagyon kóricáltunk, ellenben elég nagy volt a mozgás folyamatosan az osztályon. Úgyhogy fel sem merült bennem, hogy lopna bárki bárkitől.


Szerintem ez leginkább az egyágyas vagy szeparált szobáknál lehet gond.


Amúgy szülészetre pénzen és telefonon kívül mást nem nagyon vinnék, azt pedig zsebre lehet vágni... a vécépapírt meg a szülés utáni betétet meg vigyék :D

2020. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös hűtőből szinte mindennapos hogy tűnnek el dolgok, ezt nővérként tapasztalom. Telefon nem nagyon tűnik el, inkább a pénz de az se mondanám hogy sokszor de egy évben 2-3x azért igen (már amikor szólnak a betegek és tudunk róla, van hogy nem szólnak mert még ők nem akarnak kellemetlenséget nekünk). Nálunk mondjuk 4-5 ágyas szobák vannak, úgy kisebb az esély a lopásra mert többnyire mindig vannak legalább 2-en a szobában.
2020. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nagy zsebes köntös lesz a megoldás! Ékszerek meg maradnak otthon. Kaját meg kilophatják, telo ne tűnjön el...
2020. szept. 3. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-szer szültem különböző kórhàzban.


Egyik helyen sem volt gond


Zárható szekrény is csak az egyikben volt

2020. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rossz tapasztalatom van. A szobában 6-an voltunk, ebből két nő dakota volt. Ha érted mire gondolok.

Az egyik kunyerált volna tőlem pénzt de mondtam hogy nem hoztam magammal. És furán nézegette a bőröndömet is.

A szomszéd ágyas csaj is tartott tőle, így felváltva hagytuk csak el a szobát.

2020. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam ilyen problémával, mondjuk ékszer nem is volt nálam (csak gyűrűt hordok, de a terhesség során nem tudtam hordani), és pénz sem volt nálam sok, ha kellett, párom tudott behozni. Nem voltak zárhatóak a szekrények, a közös hűtőből soha nem tűnt el semmi.
2020. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!