Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császármetszésel szült és...

Aki császármetszésel szült és kevesebb mint 1 éven belül terhes lett volt valami baj?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a válaszokra

Fél éve szültem császáral és valamiért van egy olyan érzés bennem hogy ismét várandós lennék!


2020. szept. 9. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt semmi baj, a második gyerkőc pedig vbac született. 😊 13 hónap van köztük.
2020. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Semmi baj nem volt. 7 hónapos volt a fiam, mikor a kisebbik lányom megfogant. Én egy kisebb sokkot kaptam akkor,hogy most mi lesz, én is féltettem a hegemet,meg én is féltem egy újabb császártól. Aztán megkérdeztem magamtól,hogy a 3.lesz nem az első, mitől is félek? Elmentem orvoshoz,ő is megerősített, hogy semmi baj nem lesz. Tulajdonképpen mind1,hogy 5 év után szülsz újra,vagy 1 év múlva,a heged már begyógyult. Ha szét válik,nem ezen fog múlni. Nekem is ezt mondta az orvos,hogy hiába nézegeti a hegemet, akkor se tudja megmondani,hogy mi lesz.

De végül nem volt baj,se a terhességgel,se a szüléssel, se a hegemmel/hegeimmel.

2020. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az 5-ik hónapban lettem újra terhes. Eddig semmi gond nem volt szerencsére és bízom benne, hogy nem is lesz. 31hkm
2020. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Az első szülésem sűrgősségi császár lett, 10 hónapos volt a fiam mikor újra teherbe estem, de előtte voltam dokinál és megkérdezem, hogy kezdhetjük-e szerinte már a próbálkozást. Nem volt gond a terhesség alatt. A második szülés programozott császár lett és több gyereket nem tervezünk.
2020. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!