Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Újszülött babánál kulccsonttörés?

Újszülött babánál kulccsonttörés?

Figyelt kérdés

Sajnos szülés közben eltört a babám kulccsontja. Volt valaki hasonló helyzetben? Mennyi idő mire begyógyul? Nem akadályozza majd ez a későbbiekben a gyereket értem ezalatt, hogy maradandó?

Azt mondta a dokotornő nem fáj neki és hamar begyógyul. Valakinek volt hasonló?


2020. szept. 17. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem. Felnőttem, semmi maradandó nyoma nem maradt. Anyukám szerint kb pár hét alatt meggyógyult, sokkal gyorsabban, mint felnőttként gyógyult volna.
2020. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kisbaba koromban, hozzá még a karomat is. A doki újra el akarta törni a karom, mert mire észrevették, addigra osszeforrt. Talán 3 hét után rontgeneztek meg, mert non-stop ordítottam,es nem tudtak elkepzelni hogy miért. Ahogy osszeforrt, úgy maradt, semmi sem látszik, nem fáj.
2020. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek is eltört, amikor született. Néha érzi a frontot, de ennyi. Felnőtt korában tudta meg, hogy el volt törve.
2020. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is eltört szülésnél. Nem mondták meg, csak mikor rákérdeztem, mert amikor megfogtam éreztem, hogy valami nincs rendben. Szerencsére nem sírt, nem látszódott és most sincs semmi gond vele. 2,5 éves
2020. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámnak is eltört. Semmi nyoma nincs, anyukánk azt mondta gyorsan gyógyult.
2020. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 19. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mind nagyon megnyugtató válasz, mi nem voltunk ennyire szetencsések. A fiam 5 és fél éves, a beszédje a mai napig nem tiszta. Egész télen itthon volt óvoda helyett, mert egyfolytában krákogott. Sokadik kör után eljutottunk oszteoterapeutához is, aki a vizsgálaton azt mondta, a csecsemőkori kímélés miatt (fájt neki, csak egyik oldalon szopizott, nem kezdett el időben forogni, ordított, ha forgattuk, stb.) alakult ki izom letapadása, ami gátolja a beszédjét és akadályozza a felső légút tisztulását. Most, hogy kimozgatta, izgatottan várjuk a változást.

2023. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!