Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátsebre és császáros sebre...

Gátsebre és császáros sebre is jó, vagy használ-e és melyik?

Figyelt kérdés
Láttam vannak ilyen regenerálódást segítő spray-k, dm, rossmann, rendelhető bioboltos Aloe verás, meg motherlove permet ... na mindegy is! Ha úgy alakulna, mit ajánlanátok, melyik sebre és hogyan alkalmazva. Kérlek ha nem használtad ne írj, ha valami mást használtál, és jó volt ajánld, de azt hogy nem kell semmi, meg hogy ennyiszer tusoltam, meg minek, meg hogy csak ez a jó, mert te pont azt vetted ... ??? na szóval akinek valami használt, nem használt azt írja meg. Köszönöm!

2020. szept. 21. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
császárra:Contractubex gél,nekem jó volt!
2020. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmi nem kellett a császáros sebre. Nagyon szépen gyógyult szerencsére.
2020. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh a friss sebre én Betadinon kívül semmit sem mertem kenni és ugyan nem volt indokolt, de én 3 hétig biztosan ragasztottam. Amikor már csak a heg volt akkor Bio Oilt kentem rá.
2020. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gátsebre aloe spray-t javasoltak a kórházban. Azt mondtak az elegendő is a tisztálkodással együtt, más nem kell.
2020. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gátsebre Aloe spray, császáros sebre Curiosa sebkezelő gél és ha már begyógyult akkor szilikonos sebkezelő pl Dermatix Ultra.
2020. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aloe spray-ből jó a dm, rossmann aloe spray-e is, vagy csak az a aloe first mittomén mi a neve, amit a neten lehet rendelni? Mit vettetek?
2020. szept. 21. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a drogériás is, Krémmánián mindkettő 5 csillagos csak a drogériából egyszerűbb beszerezni és nem fél literes (aminek majd a felét kidobod), hanem csak 100 ml ami árban is gazdaságosabb.
2020. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez: [link]

Striákra és az ödémától húzodó, viszkető bőrre is bevált.

2020. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan azt használtam mint a 8as belunkelt. Nekem óriási segítség volt a gátsebemre.

2.nap hozra be férjem, első nap ülni nem tudtam. 3.nap már semmi mozdulat nem fájt, csak éreztem, 1 hét mulva pedig semmut nem is éreztem már.

2020. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!