Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél kötelező kivenni a...

Szülésnél kötelező kivenni a piercingeket?

Figyelt kérdés
Természetes szülésre készülünk 4 pcm van 2 a számon 2 az orromba.

2020. szept. 25. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ki kellene, mert ha bármi történik, ami miatt oxigént kell adni, vagy intubálni kell, akkor útban lehet, vagy beleakadhat valami, és nem szerencsés, ha akkor kell vele pepecselni.
2020. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert ha szükség lenne véletlen újraélesztésre - ez nem valószínü, de nem is teljesen kizárható - akkor nem lehet semmiféle fém a testeden
2020. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Kórháza válogatja. Hivatalosan fel kell készülni mindenre, de ehhez pl. hozzátartozik branülszúrás is, mégis én csak a legvégén kaptam, amikor kellett is bele gyógyszert adni, adni nem piszkáltak. A biztonság kedvéért azért kivenném, ha nem nagy macera.
2020. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wonderwomen ***** válasza:
0%
Én nem fogom, 1 van az orromban, annyira pici, sokan észre sem veszik.
2020. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én nem vettem ki pedig kellett volna mert császár lett volna végül. Ugy kellett kikapkodnom...van amit azóta sem tudtam visszatenni (tragus)

(Végül mégsem császár lett igy felesleges volt)

De legközelebb tuti kiveszek mindent

2020. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Műtétnél ki kell.

Természetes szülésnél nem. Ha mégis műteni kell, akkor kiszedetik veled, amíg előkészítenek.

Én rákérdeztem az okára. Azért kell, mert ha újra kell éleszteni (ki kell ütni), akkor megéget az ékszer.

2020. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!