Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Karcagi kórházban szült...

Karcagi kórházban szült mostanában valaki? Mik a vélemények? Pozitívum vagy Negatívum? Minden érdekel. Mennyire öregek az eszközök, műszerek maga az épület stb.

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, viszont az orvos akihez járok Karcagon tudja vállalni a szülést.(fogadott orvos) Láttam van kérdés róla viszont 8 évesek. Hátha változott valami azóta. Minden véleményre kíváncsi vagyok ami kicsit frissebb :)

#szülés #szülészet #Karcag #Szülés vélemény
2020. okt. 1. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én oda tartozok, de nem mentem oda. Elavult és bunkók nagyon a csecsemősök. Inkább keresnék másik orvost Debrecenben
2020. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom kinél fogsz szülni, én is nála szültem másfél éve (akkor még Debrecenben), ráadásul császárral, ő adta be az EDA-t is, utána még a műtőben “igazított” bent néhány dolgot, mert nőgyógyászati betegségem is van, amiről tudtunk már terhesség előtt. Őszintén mondom nála jobb kezekben nem igazán lehetsz! Nekem nagyon jó élmény maradt a szülőszoba része a terhessegnek. Amúgy én a Klinikáról sem tudnék sok jót mondani (a kajából nem ettem- szülés utáni napon pl káposztafőzelék, bunkó, pökhendi, lenéző (nem csak velem!) csecsemős nővérek, koszos mosdó, stb), Karcagon még nem voltam, de a doki miatt biztosan nem gondolkoznék és bevallalnám, nekem egy jó szülésélmény ér ennyit, pár napot meg ki lehet bírni bárhol, bár mondom a Klinika is hagyott maga után kivetni valót.
2020. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Dr. C. Imre igaz? :) Akkor jól éreztem, hogy megér ennyit, igaz távolabb van, de minél jobb kezekben legyen az ember nem igaz? :) Mit értesz jó élmény alatt? Mesélnél kicsit nekem róla?
2020. okt. 5. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok, igen, Czifránál szültem. Mi már tudtuk előre, hogy császár lesz, szóval úgy is készültünk, így arról nincs fogalmam vajúdás alatt milyen. Viszont egyszer voltam bent a kórházban koraszülés gyanúval, akkor is bejött, megvizsgált, többször rámnézett, nyugtatgatott. A szüléssel kapcsolatban is normális volt, elmondott minden opciót császárral kapcsolatban, ott is a baba érdekeit nézte, hogy ha már így születik neki mi a jobb (ha nem csak úgy “kikapja” hanem vajúdok vele mielőtt megműt - nyilván van akinél ez nem opció egészségügyi okból, nálam hála istennek nem így volt), amikor mondtam hogy apás szülés lenne ott is elmagyarazott mindent, mi lesz a menete, hol lehet bent apuka. Aztán amikor bementünk szülni akkor is mindenben segített, mindent elmagyarázott, hogy most jön a katéterezés, EDA bekötése, most nyomást fogok érezni ne ijedjek meg stb. Egyedül akkor nem beszélt hozzám mikor császárnál vágott és varrt össze, mert nyilván másra figyelt. Összességében nekem azért volt nagyon jó élmény mert mindenről tudtam, teljesen normális tájékoztatást kaptam tőle, bármit kérdezgettem, nem volt lekezelő, biztonságot adott a tudat hogy tudom mi fog történni, nekem ez nagyon fontos volt, igy jó volt maga a légkör amiben voltunk, ezt megerősítette utána a gyerek apja is. Magánrendelésen is ez a helyzet amúgy, szóval igazából én úgy gondolom nem árul zsákbamacskát, hogy milyen lesz szülésen a viselkedése. A császárról annyi, bár gyanítom elsődlegesen nem arra készülsz, hogy amúgy szépen megcsinálta, az én 52 centis lányomat egy 11 centis vágáson vette ki, szóval szerintem elég kicsi, ott mosolyogtak rajta a műtősasszisztensek, hogy kis rést vágott, úgyhogy be kell igazítani hozzá a gyereket.😄 És utána kapcsozott, nem varrt, úgyhogy így szebb lett a heg mint varrásnál.

Szülés után is többször odajött, megnézte a hasam, megkérdezte hogy vagyok, aztán egyszer osztályon is rám nézett, megnézte a babát is, mondta is hogy picit be van sárgulva és mire figyeljek, ezt egyedül ő mondta, senki más nem szólt az osztályon, pedig visszanézve tényleg eléggé sárga volt a lányom.

Ez már nem a szülés témakör, de aztán négy héttel szülés után durva mellgyulladásom lett, akkor is hozzá küldtek, mert először meg kellett győződni róla, hogy nem a császár miatt van-e gond, megvizsgált aztán mondta, hogy tényleg mellgyulladás, megmutatta hol a csomó, segitett fellazítani, mondta hova kell kórházon belül tovább menni vele meg miket csináljak itthon hogy elmúljon.

2020. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mursi ***** válasza:
én bizton elkerülném a karcagi szülészetet, tudnék mesélni pl: dr.d.l....
2021. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!