Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a vártnál sokkal...

Akinek a vártnál sokkal hamarabb indult meg a szülés, mesélne hogy hogyan történt?:) Hanyadik héten történt, és hogyan zajlott? Mekkora súllyal született a pici, minden rendben volt-e?:)

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Egy péntek késő este fájásaim lettek 8-10 percesek, kicsi pánik de elmúlt egy 40 perc után.

Aztán vasárnap este vacsi után jött egy erős fájás, felemelkedtem tőle a székről akkor a víz is jött.

Burokcsúcs repedt meg mint kiderült.

Aznap megszületett 36+2 re 2700g 47 cm

Egy éjt megfigyelték oxigén kellett neki születéskor!

Aztán minden úgy ment mint a tesóival csak sokkal kisebb volt! 😃

Holnap lesz 10 éves 😊

2020. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Írtam is ki kérdést róla ide, mert megijedtem mi lehet, szivárgott a magzatvíz. 32 hetes voltam, később már fájások is jöttek, így bementünk a kórházba. Sürgősségi császár lett belőle. 1540 gramm és 44 centi volt a kislányom. 1 hónapos voltunk a kórházban, de nem volt szerencsére semmi baj.

Februárban lesz 1 éves:)

Éppen pár napja állt fel, ülni már tud, mászást is próbálgatja. Most 65 centi és 6 kiló körül van most.

2020. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló. Köszi, és gratula előre is a szülinaposnak.🎂🥳


2.Válaszoló. Hu most én is 32 hetes vagyok. Örülök hogy jól alakult minden!:)

2020. okt. 2. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor már nincs sok hátra és a te babád is megszületik☺

Jó babázást előre is😍

2.voltam

2020. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37+1 hetes voltam. Délelőtt rossz volt nagyon a hangulatom. Kicsit később elment a nyákdugó. Gondoltam van még pár napom. Éjfélkor elfolyt a magzatvíz. A dokim reggel bejött és mivel nem tágultam kaptam oxit. Délután meglett a kisfiam. 14 óra vajúdás után. Egy negatívum volt csak, hogy maszkban kellett végig lenni. Kicsit megnehezítette.
2020. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
34+0 voltam, vásároltunk a Sparban. Brutális fajasaim lettek, irány a kórház. 2 hétig infúzióval visszatartották, 36+0 született meg a fiam, 3280g. Már 12 éves elmúlt.
2020. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!