Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5 hetes terhes vagyok....

40+5 hetes terhes vagyok. Mikor kene indulnunk?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ebredtem,hogy vizes lett a pizsamåm es pisileskor kisse veres a wc papir. Bementem a korhazba, ott megållapitottåk,hogy vannak fåjåsok(akkor en meg nem ereztem) es ,hogy talån megrepedt a burok. Holnap kell reggel vissza mennem es,ha nem indulna be addig,akkor inditjåk.Viszont miota haza ertünk azota vannak fåjåsaim 2-3-4-5 percenkent max.30 måsodpercig. Elmentem zuhanyozni,akkor semmi nem volt (20 perc).Viszont utåna megint vannak. A korhåz 1 ora 15 percre van tölünk.Az elsö baba,ugyhogy kisse tanåcstalan vagyok,mikor kene vissza menni. A fåjåsokat en nem erzem nagyon erösnek,de az ijesztö egy kicsit,hogy a vegbel fele nyilalnak.

#indulas a korhazba #tagulasos verzes
2020. okt. 4. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hívd fel őket. Amúgy szerintem nyugodtan bemehetsz, mivel holnap úgyis inditanak. Jó szülést!
2020. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egészen hasonlóan volt és este 11kor indultunk el a kórházba, mert véres volt a wc papír, amikor pisiltem. Szerintem menjetek be lassan. Drukkolok!
2020. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Pár perces fájásokkal? Azonnal indulás!

Ne várd meg a tolófájásokat!

2020. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy talán megrepedt a burok? Nem tudom milyen orvoshoz kerültél, de a burok vagy ép vagy nem. 40+5 hetesen talán megrepedt burokkal haza sem kellett volna küldeniük, gyakoribbak a felszálló fertőzések. A protokoll szerint megrepedt buroknál felvesznek a szülőszobára. Menj vissza és kérd, hogy rendesen vizsgáljanak meg, ill. vegyenek fel.
2020. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek befele mert szerintem szülni fogsz.
2020. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek be most! Nem veszítesz vele semmit.
2020. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjetek be még ma, megrepedt burokkal holnap reggelig ebből baba lesz.
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a vålaszokat! Felhivtam a korhazat,azt mondtåk,hogy ha 10 percen belül van 3 fåjås,ami hosszabb ,mint 1 perc,akkor indulhatunk. Viszont ugy döntöttünk,hogy elindulunk most. Reggel ugyis menni kellett volna. Külföldön vagyok, valoszinüleg itt mås a protokol.
2020. okt. 4. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
10 percen belül három, egy percig tartó fájás az kevesebb, mint három percenként jön... És másfél óra beérni... Hát, én tuti nem centizném ki ennyire.
2020. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság?Baba?Hogy vagytok?
2020. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!