Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ha legugolsz te...

Szülés után ha legugolsz te is látod a ki domborodó hüvelyfalat a bemenetben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, hüvelyi úton szültem.
Igen, császáros voltam.
Nem
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mikor szültél? Kell jó pár hét mire minden visszaáll!!
2020. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Hetekig nem mertem megnézni a helyszínt 😅
2020. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta 😄 csak a kiváncsiság hajt hányan vagyunk. Egyébként semmi tünetem nincs, esztétikailag zavar de az orvosom azt mondta ezzel nem kell foglalkozni.
2020. okt. 5. 11:15
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még rá 7-8 hónappal is látszódott, érződött. Tornával és hüvelysúllyal, rendbe hozható . Műtét is segít, ha olyan van, de ha szülni akarsz még, akkor azt nem ajánlják, mert szülésnél újra előjön.
2020. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Es neked végul elmúlt? Intimtornázok 9 hónapja, a hüvelyem totál szoros lett szóval nagyon jó hatású, de a másik rész az megmaradt. Mintha kinyúlt volna ott a bőr. De se inkontinencia, semmi más tünet nincs.Szexben sem érezhető.
2020. okt. 5. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem olyan volt, mint a leírt, a lyukon nem lehetett belátni, nem láttam a hüvelyfalat, szűk volt, de kicsit kintebb volt a bejárat környéke,, szóval mintha ott nyomta volna valami belül kifelé a területet. Az első pár hétben volt ilyen fura, aztán helyreállt. Se kegelt, se semmit nem csináltam, magától rendeződött egy két hónap alatt, én is megijedtem.


Aztán legközelebb akkor hozta rám az egész a frászt, mikor kontrollon megláttam a leleten, hogy közepesen tág hüvely. Korábban ezt sosem vettem észre és eléggé sokkolt, mennyire normális tágnak lenni, mikor szülés előtt végig azt hallgattam dokinál, hogy lazítsak, hogy ne legyen olyan szűk..

2020. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A kp.tág hüvely teljesen normális még annak is ezt írják aki 30 éves de még nem szült.
2020. okt. 5. 11:31
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Szules utan ez átlagos és normális. Én is kérdeztem nőgyógyásztol. Intim torna segít (esetleg a huvelysuly, vagy műtéti út súlyosabb sérv eseteben).


Olyan mint szüles előtt sosem lesz, de ha semmiben nem zavar, akkor különösen nem lényeges.

2020. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Első gyerekkel nem volt ilyen csak a másodikkal.
2020. okt. 5. 14:44
 10/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Nekem először "félrediagnosztizálták"... Aztán karantén jött. Nem hagyott nyugodni, nyáron jutottam el orvoshoz. Azóta nem múlt el teljesen, de javult. Persze az idő is segített.


Engem sem akadályozott semmiben, csak kellemetlen volt néha az illemhelyen.

2020. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!