Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hogyan...

Császármetszés után hogyan fürödtetek?

Figyelt kérdés
A sebet kihagytátok? Hajat hogy mostatok? Gondolom nehéz mozogni utána. Császáros leszek, és azért kérdezem.
2020. okt. 6. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem le volt tapasztva a seb, ezáltal nem lett vizes. Utána amikor le kellett szedni nem áztattam nyilván, de minimális víz érte. Baja nem lett. Hajat pedig ugyanúgy mostam, háttal a tusnak, amennyire tudtam óvtam a víztől. (1 hetet voltam utána kórházba, már ott megmostam gyorsan a hajam mert borzasztó volt). Nem lett semmi baja.:)
2020. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Tusoltam. Az első zuhanynál szóltak, hogy ne érje víz, utána azt mondták, nyugodtan. A lábadat nehezebben fogod megmosni mint a hajadat.
2020. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem érhette víz, addig óvatosan tusoltam. Vettem egy mosdószivacsot, azzal mostam meg magam, nem álltam be a zubogó víz alá.
2020. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is ragasztva volt a sebem 5 napon keresztül és így is kellett tusolnom viszont mindennap cseréltem a tapaszt is. De ha jól emlékszem 6 hétig kerülnöm kellett a kádas fürdést is.

Hajat meg a kádba behajolva mostam.

2020. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem semmi extra nem volt. Az ülőfürdő nem javasolt amíg tart a gyermekágyi vérzés. De ugyanúgy zuhanyoztam, mint előtte. Nekem senki sem szólt, hogy ne érje víz a sebet, nem is foglalkoztam ilyesmivel. (Mondjuk a kötényhas szerintem szépen védi a sebet. :D)
2020. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem azt mondták, hogy vízálló rajta a tapasz. Érheti víz, csak ne ne engedjem rá folyamatosan, nem áztassam. Ezért hajat mosni nem tudtam tusolás közben.

Otthon a kádba előrehajtottam a fejem és úgy mostam.

2020. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a férjem segített. Tulajdonképpen napokon keresztül ő fürdetett, én csak álltam a kádban.
2020. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Le volt ragasztva a seb, mondták érje víz zuhanyzásnál, úgy könnyebb levenni.Tusolas után még atragasztottak.Otthon nem volt rajta ragasztás sem,varratszedésig kerültem hogy víz érje utána már érhette.
2020. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Érhette víz, csak áztatni nem szabadott benne, úgyhogy különösebben nem vigyáztam rá. A hajamat úgy mostam, hogy hátrahajtottam a fejem, és úgy engedtem rá a vizet, hogy az is hátra folyjon.
2020. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Zuhanyoztam a kórházban. Annyit mondott a dokim, hogy ne áztassam, és itassam fel hamar a vizet róla.

Drain nem volt bennem, varrva voltam, nem kapcsozva.

2020. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!