Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felhívtak, hogy egy nő nyáron...

Felhívtak, hogy egy nő nyáron szült egy gyereket és két telefonszám van megadva de a másikat sose tudják elérni. Az egyik telefonszám az enyém ami le volt adva de mikor felhívtak semmi infót nem mondtak. Hogyan derítsem ki, hogy én vagyok-e az apja ?

Figyelt kérdés
Felhívtak telefonon, hogy egy nő kb nyár közepén szült egy gyereket és két telefonszám van megadva de a másik telefonszámon az illetőt nem tudják elérni. Így engem hívtak mert az én telefonszámom van még megadva. Borsod-Abaúj Zemplén megyei vagyok de a nő Budapesten szült. Néha eljártam bulizgatni az utóbbi időben. Attól tartok, hogy voltam az illető hölggyel csak nem emlékszem rá. A telefonon nem mondtak semmi konkrétat, még a nő nevét sem mondták meg merthogy arra hivatkoztak, hogy nem rájuk tartozik. Semmi infót nem mondtak még azt se, hogy mi lenne a teendőm. Én viszont ki szeretném deríteni, hogy kié a gyerek.

#gyerekvállalás #hivatalos ügyekkel kapcsolatos teendők
2020. okt. 6. 21:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Legelső kérdés: ki hívott?
2020. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Ki hívott? Ha valami hivatalos szervezet, akkor csak mondták mit tegyél. Ha egy ranom ember, akkor jó esély van rá hogy kamu.
2020. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mit akartak? A Te telefonszámodat adták meg egy gyerekhez, eees???
2020. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Ahha...

És ki hívott, honnan, és leginkább miért?

2020. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom túl valószínűnek, hogy valakivel szexelsz pesten, aki nem szól neked róla, hogy terhes, majd 9 hónap múlva szüléskor megadja a számodat, nem is kérnek semmilyen telefonszámot.
2020. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Sose hallottam olyat, hogy szülésnél meg kell adni telefonszámot. Minek?

Meg a nő is hülye, hiszen ha alkalmi kaland volt (hogy maradt meg a telefonszámod nála?), akkor minek akar szólni neked a gyerekről? Apasági nyilatkozatot nem tettél, így lényegében mindegy hogy mit mond vagy mit akar.

(Az egy másik kérdés, hogy borzasztó felelőtlenség bulizgatásokkor védekezés nélkül sze*elni........)

2020. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Vagy te kamuzol, vagy aki felhívott.
2020. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért hívtak volna?

Ki hívott volna?


Ilyen Magyarországon nincs.

Max ha meghalt a szülő nő


Másrészt nem csak akkor hívtak volna, ha nem érik el a másik számot.

Párhuzamosan mind2-t felhívod logikusan.

2020. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Budapest Főváros VIII. Kerület Józsefvárosi Önkormányzat hívott a +36 1 45 92 176 telefonszámon és csak annyit mondott az ott dolgozó nő, hogy júliusban megszületett a gyerek és két telefonszám van megadva, az egyik az enyém és mikor felhívott elmondta a nő nevét amit már elfelejtettem mert nem vettem komolyan gondoltam téves szám mert egy pesti nő, hogy eshetett volna teherbe tőlem mikor borsodi vagyok. Csak felmerült a gyanú bennem, hogy lehet, hogy az illető hölgy járhatott itt ahol lakom mert mi van ha valami rokona itt lakik. MÁSNAP FELHÍVTAM AZ ÖNKORMÁNYZATOT DE AKKOR MÁR NEM AKARTA ELÁRULNI AZ ILLETŐ HÖLGY NEVÉT. SEMMI INFÓT NEM MONDOTT ARRA HÍVATKOZVA, HOGY NEM RÁ TARTOZIK (AZ ÖNKORMÁNYZAT DOLGOZÓJA).

Az a baj,hogy nem tudom, hogy derítsem ki, hogy én vagyok-e az apja vagyhogy mit tegyek mert az önkormányzat már nem mondd semmit. A másik telefonszám ami le van adva azt nem tudják elérni. Egyébként mikor másodjára telefonáltam akkor nem tették le a telefont és háttérzajt hallottam, hogy beszélgettek végül én tettem le a telefont.

2020. okt. 7. 12:10
 10/30 A kérdező kommentje:
boccs +36 1 4592 176-os telefonszámon hívtak.
2020. okt. 7. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!