Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülésetek császárral...

Indított szülésetek császárral vagy simán végződött?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Császármetszés
Természetes szülés
57 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Burokrepesztéstől számítva 2 óra alatt szültem meg (2 ujjnyira nyitva voltam már) gátvédelemmel. 2. baba, 8 évvel ezelőtt az első indítás nélkül 6 óra volt.
2020. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Császár. Hozzátenném, olyan szinten betekerte magát a köldökzsinórba, hogy ha nem indítják meg, akkor simán feldobjuk a talpunkat, de meg biztos nem szülöm magamtól.
2020. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
“Simán”. 14 órás vajúdás után.
2020. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simàn, ballon felhelyezèsètől 13 òràra.
2020. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
12 óra vajúdásnak nem nevezhető várakozás után, szinte nulla tágulással császár lett a vége.
2020. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Siman. Mehszajtagito zselé,utana burokrepesztes. Összesen 7 ora volt
2020. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Császár lett a vége. Nulla fájás, semmi tágulás az oxi ellenére sem, baba feje magasan. 6 óra várakozás után a dokim a császár mellett döntött. Még szerencse hogy így alakult és nem indult be a szülés, mert a babám nyakára többszörösen rátekeredett a köldökzsinór.
2020. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Császár lett. Hosszan vajúdtam, sokmindent kipróbáltunk, ami segítheti a folyamatot, de egyszerűen megállt a tágulás.
2020. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyén függő,mert ha normálisan tágulsz baba ki tud jönni,hüvelyi szülés lesz.
2020. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem túlhordás miatt indítottak. Ha tudom, hogy ilyen, nem vállalom. Azt hittem, ott halunk meg mind a ketten. Másfél óra alatt megvolt a baba, de hetekig görcseim és piszok erős fájdalmaim voltak, arról nem is beszélve, hogy a kislányom azóta fejlesztésre kell hordjam, mert sérült az idegrendszere az oxitocintól és a hirtelen, gyors szüléstől. Azóta túl vagyok egy császáron. Hááát, össze sem lehet hasonlítani. Császár után szinte azonnal rendbejöttem, egyáltalán nem fájt és a babának sem esett baja..
2020. nov. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!