Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontrollon mi tortenik?

6 hetes kontrollon mi tortenik?

Figyelt kérdés
Jovoheten lesz 7 hete hogy csaszarmetszessel szultem. Meg nem tudtam visszamenni a 6 hetes kontrollra, de fogok. Az erdekelne hogy megfogja vizsgalni a mehszajam az orvos vagy ilyesmi? Ertem ez alatt hogy mar szivesen elnek szexualis eletet a ferjemmel illetve furodnek kadban. Van egyaltalan barmi vizsgalat? Vagy csak lattamozik az orvos ha nincs panaszom? Koszi
2020. okt. 11. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem császár után hüvelyi és hasi uh.-t is csinált a terhesgondozó orvosom. Nézi van e összenövés, megkérdezi minden rendben e, kell e fogamzásgátló. Ha minden ok, ír egy papírt. Rákérdezhetsz, hogy élhettek e nemi életet, én megkérdeztem, nem ciki :)
2020. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor mindenkepp megvarom a kontrollt addig no furdes no szex :)
2020. okt. 11. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én is megvártam. Muszáj, ha nem akarunk bajt. #1 voltam.
2020. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hasi uh volt császár után. Meg a hasfalamat megtapogatta.
2020. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Órál, anál mehet addigis. Manualisan megnezett, irt egy papirt, irt fel fogamzasgatlot, ennyi.
2020. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is csak hasi uh volt és megtapogatta a varratot. Az orvos megkerdezte, idézem :"újra kezdted-e a szexuális életet? remélem igen" (nem értettem, miért remélte 😆)

Mi nem vártuk ki a 6 hetet (nem azt mondom, hogy ez így volt helyes...), nem volt panasz, így 5 hét után megkockaztattuk.

2020. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem császár után hasi ultrahang volt, és megnézte a heget hogy gyógyult.
2020. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!