Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha te választhatnád meg,...

Ha te választhatnád meg, akkor melyik hónapban szülnél, és miért akkor?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
júniusban. ez a kedvenc hónapom:)
2020. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Tavasszal, olyan május környékén. Még télen nincs akkora has, hogy annyira öltözni kelljen kényelmetlen vastag cuccba. Tavaszra a nagy hasra meg már kevesebb ruha kell, de mégse vagyok megdögölve a rekkenő melegtől. Az újszülöttet se kell agyonöltöztetni vastagon.

(Naná, hogy persze novemberben szültem, tehát augusztusban kánikulától puffadt láb, nagy hassal több réteg ruha kellett. xD)

2020. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Május környékén én is. Nekem júliusban van a szülinapom és tökre utáltam, hogy oviban/suliban engem soha senki nem köszöntött fel.
2020. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Téliek a gyerekeim, nem csinálnám másként. De én nagyon teles vagyok, sosem fáztam még az életben, nyáron meg haldoklom kb. 😄
2020. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Május, június. Jó idő van, de mégsem kell terhesen a melegtől dögledezni. Nyáron lehet sétálni, kint lenni. Kényelmsebb öltözni, mint télen millió rétegben.
2020. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Januárban szültem és nagyon jó volt, mert amúgy is genny idő volt, mikor meg nem mehettünk ki, nem éreztem, hogy bármiről lemaradtam volna. Mire jöttek a jó idők, baráti grill partyk meg ilyesmik meg már simán mehettünk a babával.

Szoval en mindenképp október-január időszakra szavazok. Ja és így hogy januárban szültem, nem is volt nagy hasam a hőségben. Októberben meg simán kilométereket sétáltam. Szoval mind a nagy hasas fetrenges mint a gyermekágy már rossz időre esett.

2020. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Májusban szerettem volna és össze is jött. Nyáron a melegben nem kell nagy hassal szenvedni, télen még nem kell hatalmas télikabát a pocak miatt. Egyből lehet a picivel kimenni, mert jó idő van.
2020. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Anyukám télen szült három, tavasszal pedig egy gyereket. Én sem tervezek nyáron vagy ősszel szülni, mert gyűlölöm a hőséget. Szerintem meghalnék júniusban egy kórteremben.
2020. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Év eleje nem rossz, hogy általában látogatási tilalom van és Apuka nem mehet be? Bár most a covid miatt kiszámíthatatlan minden, de ettől tekintsünk el.
2020. okt. 11. 18:57
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Én is januárban szültem, nekem is jó volt az a hónap. Látogató jöhetett, csak a szobákba nem mehettek be, de sokszor nem figyeltek is volt aki bent volt babázni az anyukánál. Szülésre is az kísért akit akartál. Most ebben a helyzetben persze valószínű a jövő január más lenne.
2020. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!