Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha te választhatnád meg,...

Ha te választhatnád meg, akkor melyik hónapban szülnél, és miért akkor?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 15:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Én júniusban és szeptember elején szültem (ez most volt, lassan 5 hete). A júniusi annyival jobb volt, hogy nem kellett nagy pocakkal tolni a nyarat. Látogatni sajnos most ugye nem lehetett, az apás szülést is alig tudtuk kiharcolni.
2020. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
2016 februárjában akartam és úgy csináltuk a dolgokat, hogy akkor is sikerült.
2020. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Novemberben vagy télen szeretnék. Tavasz is oké. Nyáron semmiképp.
2020. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
Szeptemberben, akkor a terhesség alatt nagy hassal nem nehéz 3réteget magadra húznod és ez a kedvenc hónapom
2020. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Márciusban szültem. Igazából nem gondolkoztam ezen előre, de nagyon jól jött ki. A nyári dögmeleget kihúztam kis pocakkal, nem az volt hogy tizenvalahány kiló plusszal folyik rólam a víz. Én mivel az elejétől veszélyeztetett terhes voltam nem nagyon akartam reklámozni, mert az utolsó pillanatig rettegtem, hogy mi van ha történik valami a babával (nem szégyelltem, de nem toltam senkinek az arcába a hasam hogy nézd terhes vagyok, nem volt róla poszt Fb-n hogy gyerekünk lesz, stb) így a reteges öltözködés miatt a legtöbbeknek (nyilván a távolabbi ismerősöknek) december-január környéken tűnt fel a várandósságom, de volt, aki márciusban kikerekedett szemmel nézett, hogy a saját gyerekemet tolom-e a babakocsiban, mert csak kabátban látott honapokig az utcán úgy meg nem tűnt fel neki. Mire jött a jó idő és a nyár addigra meg el mertünk indulni a gyerekkel nyaralni mert már nagyjából beállt a napirend és kiismertük egymást. Az már csak plusz, hogy így olyan horoszkópban született, ami nagyon passzol az enyémhez meg az apjáéhoz, de nem vagyok mondjuk nagy ezos.
2020. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
Kerdezo, normál esetben 3 napot vagy bent. Nekünk is látogatási tilalom volt. Igazából meg áldás is valahol. En egy hetet voltam bent, először meg volt látogatás, utána zártak le a kórházat. Igazából meg jo is volt az a nyugi, hogy nem kellett mindenkihez kiugrálni. Nalunk senki nem láthatja a babát a kórházban, apa sem, szóval a látogatás az úgy néz ki, hogy a baba mellől kell kimenned, hogy fogadd a látogatót. Addig ugye valakinek vigyáznia kell a babára. Szobatars, vagy a noverpulthoz kell tolni a kiskocsiban. Így amúgy sem mész ki órákra talizni bárkivel. A kaját meg beküldhetik lezaras alatt is.
2020. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Aki attól tart, hogy telen nehéz nagy hassal öltözködni: csak egy kabát kell, szóval semmi extra őszhöz vagy tavaszhoz képest. Lidl-ben kemény 6000ft kiadás volt, de lehet, hogy 7000. Azért nem Alaszkában élünk 😀 Amúgy meg nekem olyan melegem volt terhesen, hogy semmikepp nem fáztam.
2020. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16os a mi kórházunkban bejöhet(ett) az Apuka, és ez nekem nagyon jó volt.
2020. okt. 11. 22:20
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze akkor lehet, hogy rosszabb lenne neked. Ebben az esetben próbáld a január végét és az egész februart elkerülni. Persze ez általában nem kívánságműsor az esetek többségében 😀
2020. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Persze tudom, bár az első gyerek egyből összejött, így még naívan próbálok előre tervezni.
2020. okt. 11. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!