Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy érdemes beindult szülés...

Dominika91 kérdése:

Hogy érdemes beindult szülés esetén kórházba menni a koronavírus idején?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, aki a vírus idején szült, hogy jutott be a kórházba? Ahol én fogok szülni teljes körű látogatási tilalom van, az apás szülést engedik, de nálunk ez nem lesz. Ilyen esetben hogy egyszerűbb? Bevihet a férjem, vagy jobb ha mentőt hívunk? Aki hasonló helyzetben volt, hogy járt el? Vagy kinek mit ajánlottak?

#szülés #kórház #koronavírus #Kórházba jutás
2020. okt. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Minek kéne mentő?! Simán bevihet, nálunk azt mondták a cuccokkal felengedik az apát, be kell csengetni és az ajtón túl már nem mehet csak a kismama, segít a nővérke a cucokkal, apa hazamegy és vár.. Nálunk apás szülés sem lehet még 1 hetes covid teszttel sem.
2020. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden az apuka bent lehet szülés alatt, de ha oda nem szeretne bemenni akkor a folyosón várakozhat, majd ha megszületik a baba akkor 2 órát bent lehet még velük és utána haza kell menni, majd onnantól látogatási tilalom van. Covid tesztet nem kérnek.
2020. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én egy hónapja szültem Bp-n.

Párom vitt be a kórházba. Eszembe sem jutott mentőt hívni. 14 órát vajúdtam....

A csomagjaimst felhozhatta. A szülőszobánál átvette a nővér. Mi nem kértük az apás szülést. Ha kértük volna akkor sem maradhatott volna ott csak az utolsó percben mehetnek be az apukák.

Vigyél magaddal bőven vizet és valami rágcsálnivalót.

2020. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél hónapja szültem, nálunk apás szülés volt, de ha nem azt terveztek akkor is egy ember bemehet veled ha kíséretre szorulsz és ez egy olyan helyzet, nem fogják azt mondani hogy cipekedj be egyedül. Nálunk hőt mértek és mehettünk.
2020. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!