Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nők! Szülés után hogyan...

Nők! Szülés után hogyan kezdtétek el a formásodást?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hog, fogytatok le, meg a szoptatásra, hanem hogy kezdtétek el a normális, formás alak elérését? Mit edzettetek? Milyen mozgásformát választottatok? Heti hányszor? Mennyi ideig tartott, míg elértétek az kívant alakot? Milyen diétát csináltatok?
2020. okt. 13. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Az első hónapokban hatalmas séták a babakocsival hegyen-völgyön át. Nagykerekű, masszív babakocsim volt, tehát tényleg megéreztem, ha nagy dombokon másztunk fel. Nekem hónapokig csak ez volt. Később bicikliztem és futottam. Nekem az otthon tornászgatás sosem ment, nagyon unalmasnak tartom.
2020. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkétszer célzott edzéssel. Kangatraining és RTM edzésekkel.
2020. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Otthon edzettem ilyen 20-25 perces programokra minden nap mint a Focus T25, vagy youtubeos edzések, hiit, cardio. Diétáztam de igaziból eleve normálisan ettem mindig is, a tésztát kicseréltem barna rizsre, a lisztet ch csökkentettre, a cukrot eritritre és rengeteg zöldséget illetve vizet fogyasztottam. Nekem 2 hónap volt kb formába jönni, az elsőben leadtam a felesleget, a másodikban formásodtam. Én mondjuk egész életemben sportoltam és nagy önfegyelmem van ilyenekhez, csalónapom sem volt és tényleg becsülettel edzettem.
2020. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az elsőnek. Nagykerekű kocsink van, dombos helyen lakunk. Ha nem esik minden nap megyünk a babával.
2020. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogus20 ***** válasza:
hulahopp karika, jó nehezet választottam, napi 10 perc is elég volt belőle.
2020. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerünkanyukám.hu. Sosem bírtam otthon tornázni, de ez az oldal nagyon bejött, és nagyon látványos eredménye lett.
2020. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!