Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsai Fló Ferenc kórház. ...

Kistarcsai Fló Ferenc kórház. Mik a tapasztalatok vajúdás, szülès körülmènyeiről, lehetősègekről? Kitolásnál lehet szabadon testhelyzetet választani?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 09:14
 1/2 A kérdező kommentje:
*Flór Ferenc
2020. okt. 16. 09:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott szültem első gyereket, gátvédelemmel, ügyeletben (két ügyeletesnél a váltás miatt), apával. Nagyon pozitív volt, használhattam a szülőszoba minden eszközét, kádat, labdát. Mondjuk a kádat utáltam, de ha valaki pancsolós, biztos élvezi. Kéjgázra van lehetőség, én időközben elfelejtettem, így nem volt. EDA nem került szóba, szerintem azt előtte egyeztetni kell. Nem piszkáltak feleslegesen, a szülésznő is egy tündér volt, segített.


Annyi "negatívum" volt, hogy a kitolás háton ment, de mivel komplikált szülés volt, nem nagyon bántam (csak azért írom mert sokan ezt is valami óriási tragédiának tartják). Úgy tudom van több orvosok, akiknél választhatsz pozíciót, akár kádat is, bár utóbbit talán többedik gyereknél engedik szívesebben. De pl a gátvédelemet kérném sem kellett, az orvos közölte hogy nem kell vágni és kész. Repedtem, de a varrásból semmit nem éreztem.


Pontosan 48 óra múlva hazamentünk, egy hét múlva pedig elfelejtettem az egészet.


Legközelebb is ott és így szülök.

2020. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!