Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ebből bajom szülés után...

Lehet ebből bajom szülés után 2 héttel?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánós voltam és a vibrátorommal játszottam magammal. Párommal való szexszel kivárjuk a 6 hetet.

2020. okt. 16. 14:15
1 2
 1/11 babyboom567 ***** válasza:
96%
Lehet, ugyanúgy fertőzést kaphatsz,meg szétszakadhat ez-az ahol varrtak.
2020. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor már jobb lett volna rendesen szexelni, azt legalább mindketten élveztétek volna. Az orvosi kontrollig SEMMINEK nem szabadna a hüvelyedbe kerülnie. Még tamponnak sem, nemhogy vibrátornak. Nincs azzal semmi baj, ha szeretkezni akarsz a partnereddel, de ezt most hüvelyi behatolás nélkül kell megtenni.
2020. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kölcsönös orális szex volt már hazajövetelünk után, de az mindkettőnknek kevés. Császárral szültem egyébként, nem hüvelyi úton, így nem gomdolnám, hogy nagy bajt tudok okozni.
2020. okt. 16. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy kis méhsüllyedést...
2020. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Oké, császárral szültél, de a méhfaladon akkor is van egy hatalmas seb. Ez egy nyílt seb, ami vérzik, és elfertőződhet. Ezért nem jó, ha bármi a hüvelyedbe kerül most, mert könnyen felszálló fertőzést kaphatsz.
2020. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi sem bírtuk ki egyik szülés után sem a 6 heteket, de szigorúan behatolás nélkül szereztünk örömöt egymásnak.
2020. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Császár után rögtön volt kedved orális szexhez? :o Nem semmi. Én azért rendesen véreztem, meg örültem, ha normálisan le tudtam zuhanyozni, nem hogy a környéken bármi hozzám érjen...

Az orgazmus meg a gondolataim legmélyebb bugyrában sem volt :D

2020. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem rögtön, hanem 5 nap után, mikor hazajöhettünk.
2020. okt. 16. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Pff...a lochia ürülése közben jó gusztusa lehetett a párodnak.... Azt nyalni.... Hát.... Pffujj! A szagát már megse említem inkább.
2020. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akad fenn ilyesmin, korábban menstruációm alatt is csinálta, ami jóval erősebb volt.
2020. okt. 18. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!