Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros heg mekkora?

Császáros heg mekkora?

Figyelt kérdés
Anyámnak köldöke alatt visszintesen van.
okt. 18. 04:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kinek milyen, nekem 10 centi kb, de gyönyörűen megcsinálták, alig látszódik a sok stria mellett. Na az sokkal rondább, de majd halványul az is.
okt. 18. 10:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet pici, gondolj bele, egy kisbabának ki kell ott férnie. 😊 Nekem 2 van egymás alatt/fölött, 10-15 centisek kb. Szépen gyógyultak, csak két nagyon halvány vékony csík látszik.
okt. 18. 10:49
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Inkább itt vágjanak, minthogy az alfelem szakadjon vagy vágják.

Engem nem zavar, mert a férjemen kívül más úgyse látja. A bugyivonal alatt van, szóval még fürdőruhában se látható. Kb 10 centis vágás. Mikor megláttam tök meglepődtem, hogy milyen kicsi a vágás és hogy fért ki rajta a gyerek. 😅 megértettem, hogy miért volt olyan érzésem mintha a hasamnál fogva cibálnának felfelé az asztaltól. 😃

okt. 18. 11:04
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Szülj normálisan és nem kell ezen gondolkodni.
okt. 18. 13:37
 15/19 A kérdező kommentje:
#12 Ezt nem ugyanott vágják? Anyámnak 3-szor vágták fel ugyanott, meg egy ismerősömnek is a régi helyén.
okt. 18. 13:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Az enyém a bugyi vonalnál is centikkel lejjebb van. Kb 10-12 centi hosszú, de alig látszik. Sürgősségi császárom volt a 34. héten.
okt. 18. 13:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is erre számítottam, de nem. 😊
okt. 18. 15:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is bugyi vonala alatt van, és most megmértem 13 cm.
okt. 18. 16:32
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

14

Azt azért gondolhatod,hogy sokszor a kényszer szüli a császárt?

Én is normál szülést akartam. A kisfiam másképp gondolta. Faros maradt, így az itteni kórház protokollja szerint muszáj a csm. Pláne első babánál.

Mint kiderült, nyomott a méhem így esélye nem volt befordulni, jó hogy vágtak.

okt. 18. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!