Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után egy...

Császármetszés után egy hónappal másnál is jelentkezett hőemelkedés és erősebb vérzés?

Figyelt kérdés
Egy hónapja császároztak. A hegem nagyon szép, és már kezdett elmúlni a vérzésem is,viszont a múlt héten újból elkezdett fokozódni és alvadt vér helyett friss vér jön. A testhőmérsékletem folyamatosan 37-38 fok között van.

2020. okt. 20. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első császáromnál rögtön 6 hét után kaptam egy méh-húgyhólyag-bél gyulladást. 👌👍
2020. okt. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon sajnálom ☹️holnap mindenképp beszélek a nőgyógyászommal. És neked ugyanilyen tüneteid voltak?
2020. okt. 20. 06:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Véreztem, belázasodtam,és fetrengtem a fájdalomtól.

Mindenképp menj dokihoz.


Amint lement a gyulladás megjött az első menzeszem is.. 😑



Másodiknál a menzesz 6.hét gyermekágy után automatikusan.


Decemberben lesz a 3.császárom. Majd meglátjuk.

2020. okt. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérzésem nem erősödött, de lázam volt. Hasfali hematóma alakult ki, kb 10x15 cm-es. Próbáltuk jegeléssel, antibiotikummal kezelni, de végül újra fel kellett nyitni a sebet és kitisztítani. Kívülről semmi nem látszott.
2020. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!