Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Mai világban ritka az,ha az...

A Mai világban ritka az,ha az orvosi vizsgálatokkor fiút, vagy lányt mondanak a szülők arra készülnek amit az orvos mond és szüléskor,megszületéskor derül ki,hogy a baba neme más lett?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony előfordul.
2020. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de megesik. Tudok konkrétan egy ilyene esetet kb. 4-5 évvel ezelőttről: végig fiút mondtak, és lány lett.
2020. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél volt ilyen baki. Jó ennek már 10 éve. Vegig fiút mondott a doki neki. Annyira megörült, hogy 30 hetesen már bevásárolt mindent. A szoba kék volt minden. Az utolsó uh-n közölte vele a doki, hogy lány.. Jó mondjuk a terhesség alatt mindig más orvosnál volt. Sztk-ba járt. Egyszer mondták, hogy fiú. Én vártam volna még és megkérdeztem volna biztos ami biztos. Szegény férje ameg kórházba voltak átkellett festenie a gyerekszobát és újból bevásárolnia..
2020. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem kell csak kék vagy rózsaszín ruhákat venni, ilyen színű falat festeni.
2020. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van


Egyik unokatesómnak a 30. Hétig fiút mondtak


Barátnőmnek lányt..

Elment babamozira, ahol laikusnak is egyértelmű fütyit villantott.

28 hetes volt.


Rendelésen pedig többet nem mutatta meg...

2020. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elofordul igen.

Barátnőm amikor terhes volt azt mondták lány lesz végig, (Anna lett volna) de Patrik lett belőle 😅 2,5 éve történt. Minden rózsaszín volt, így amikor otthon voltak abba volt a baba 😂

2020. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek személyesen ilyet, csak neten olvastam ilyen storykat.

16 éves, 5 éves és 2 hós gyerekeim vannak, már a genetikai 12 hetes uh-n eltalálták a nemüket.

Persze attól még tuti előfordul, de a mai technika mellett egyre ritkább.

2020. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!