Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó előtti barnázás az...

A nyákdugó előtti barnázás az milyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este,fürdés előtt ahogy vettem le a bugyimat,ami kék színű volt,és elég nehéz eldönteni,hogy mi volt, volt egy pici barnás vagy zöldes csíkokat láttam. Nem volt se nyákos se semmi,mellette van nekem némi fehér folyásom,azt láttam. Át világítottam a bugyit de úgy nem látszott rajta semmi. Ha vér lenne vagy valami ehez hasonló az látszana nem? Illetve folyamatosan jönne? Azóta nem volt ilyen. Sőt az este meg is törölgettem magam,de semmit sem lehetett látni.
2020. okt. 22. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Átvilágította 🙉

Használj tisztasági betétet...

2020. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy,csak a fény fele raktam😃, már kezdek beteg lenni tudom. De még kicsit korai lenne,ezért ez a magy ijedtség. 33hetes vagyok
2020. okt. 22. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig volt pecsételő barnázásom
2020. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja azt hittem telefon zsemblámpával :'D
2020. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azóta semmi, és meg akkor amikor észre vettem, meg töröltem,de semmi nem látszott.
2020. okt. 22. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!