Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok milyen krapeknak...

Lányok milyen krapeknak szültök szívesen?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok mãr szeretnék gyerkőcöt de eddigi kapcsolataimba mindig én akartam jobban komolytalanok voltak a csajok el tartani el tudnám simân

2020. okt. 23. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem arra csinál gyereket hogy aztan rasozza a nore minden feladatát, hanem besegit és felelosseget vallal.
2020. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat először is nekem alap volt, hogy dal házasságba szülök. Biztos ódivatú de sosem szültem volna olyannak, aki szerint a házasság túl nagy megkötés/felelősség bármely más bullshit. Akkor a gyerek mégis mi? (Persze ha egyik fel sem akar házasodni az más).

Aztan csak olyan férfi jöhetett szoba férjnek aki mindenből kiveszi a részét otthon. 50-50 minden házimunka.

Ez volt az alap.

Nyilván most, hogy itthon vagyok, enyém a házimunka de ha visszamegyek dolgozni már nem így lesz.

2020. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha én támogatnám mindenben főzni szeretek a lakást is rendben tartom meg unokaöcsémmel sokat vagyok jó lenne egy saját is örülnék már neki
2020. okt. 23. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Akkor már csak egy stabil kapcsolat kene. En mondjuk 6 év után szültem. Nem szültem volna 1 éves kapcsolatba. Azt meg nem írtam. Szóval olyan 2-3 év a minimum szerintem.
2020. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Olyannak aki örülne neki, jóképű, és el tudja tartani ha arról van szó. :)
2020. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát... Lány ne szüljön, csak nő és ne krapeknak, hanem férfinak
2020. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan FÉRFINAK, akinek van felelősségtudata, akarja a gyereket, komolyan gondolkodik, önként kiveszi a részét a gyereknekvelés-babaápolásban. Krapeknak nem szülök, se lányként. Akinek még mindig anyukapótló kell, ki kell szolgálni, és aki szerint az asszonynak a konyhában a helye, az felejtsen el.

Szerencsére a férjem nagyon jó férj és apa. Rajtam is múlik a dolog, nemcsak rajta. Igyekszem az anyaság mellett nőnek is maradni, ez nagyon fontos.

2020. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!