Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mar a nyakdugo lett volna?

Ez mar a nyakdugo lett volna?

Figyelt kérdés
Az elobb wczes utan ilyen atlatszo takonyszeru valami tavozott belolem, nem sok, kb egy ujjhosznyi. 34hetes leszek hetfon. Fajast, vagy kulonos erzest nem erzek, de tegnap egyutt voltunk parommal. Ez a nyakdugo darabkaja lett volna, vagy csak a tegnap esti "maradek"?

2020. okt. 24. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Kihányom az ebédet köszi...
2020. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ebed kozbe ne olvasd a gyakorit🤷‍♀️
2020. okt. 24. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
1-es minek olvasod el? 🤦🏻‍♀️
2020. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyákdugó volt. Nyugi van aki hetekig húzza még. Első gyereknél egy hétig húztam még a másodiknál 12 órát. Nyugi..
2020. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen belőlem is távozott és távozik is már hetek óta, és ezidáig még nem tágult a méhszàj.

Nyàkdugó sűrűbb àllagú volt nálam az első lànyomnàl.

38+2 🤰🏼

2020. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia..lehet nyàkdugo is.nàllam ilyen rózsaszines volt és kocsonyàs àllagu..én meg utànna 3napig húztam és megszületett a fiam..37hétre..de ne izgulj ha nem görcsölsz nem fáj a derekam ne izgulj...
2020. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Dugnálak én is.
2020. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!