Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fájásokkal indult el a...

Akinek fájásokkal indult el a szülés mit érzett először?

Figyelt kérdés
Jött a semmiből egy olyan fájás, hogy tudtad, hogy ez az, vagy fokozatosan erősödött és először azt hitted csak jóslók? A magzatvíz mikor folyt el?
2020. okt. 25. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció szerű görcsökkel kezdődött. Akkor már tudtam, hogy az, ez pont a kiírt napon történt. Magzatvíz nem folyt el.
2020. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magzatvíz nélkül, fájással indult.

Én sokáig nem tudtam hogy ez már az, ilyenkor azt tanácsolják, menjen a kismama forró/meleg zuhany alá és ha a zuhanyzás után is jönnek a fájások, akkor az már nem jósló.

Én órákon át követtem, hogy mikor fáj és meddig, de rendszertelen volt. Kb 5-6 óra után azért indultunk be a kórházba, mert elegem volt már, akartam hogy mondják meg ők, hogy ez szülés vagy nem. Na meg óráról órára egyre több fájás volt (ettől függetlenül rendszertelen, de mennyiségre több volt)

Hát szülés volt. Igaz, nagyon elhúzódó.

2020. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka közepén keltem apró fájásokra. Azért apró, mert az átlagos mensesemhez képest lóf.sz volt, ennek ellenére valahonnan jött az ihlet, hogy ez más. Kicsit forgolódtam, kiültem a kanapéra, és két óra fájdogálás után már mértem, 5-6 percesek voltak és sokkal jobban fájtak, fokozatosan. Felkeltettem a férjem és mentünk. 5-re voltunk a kórházban, 10 órakor volt burokrepesztés.
2020. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha alulról egy éles tárgy belemszúrt volna. Rövid, pici, de éles fájdalom. Aztán jöttek a görcsök, hasfájás. Nekem leginkább a derekamba szokott kisugàrozni.
2020. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is éjszaka kezdôdött, enyhe menstruációs fájdalomhoz hasonlított, amik fokozatosan sûrûsödtek, hosszabbodtak. Nem voltak túl erôsek. Az elején nem voltam benne biztos, h jósló-e vagy nem, de aztán szépen rendezôdtek, így de. bementünk a kórházba és du. szültem.
2020. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már a kórházban voltam term.túllépés miatt, pont a párom és anyukám voltak látogatni, amikor a semmiből jött egy fájás. Egyből ránéztem a folyosón lévő órára, mert tudtam hogy ez már az. Nekik nem szóltam. Eltelt 5 perc, jött a következő. Néztem megint az órát. Anyukám rám nézett, egyből kérdezte, csak nem fájás van? Látta rajtam, eltorzult az arcom is. Egyből 5-7 percesekkel indítottam, onnantól már együtt mértük az időt. :)
2020. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!