Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Javul ez mèg? 4 es fel hete...

Javul ez mèg? 4 es fel hete szultem termeszetes uton. Nem vagtak nem varrtak nem serult semmi.

Figyelt kérdés

Egyutt voltam parommal, de nemhogy fajdalmat nem ereztem, nedves voltam eleg durvan es hat nem olyan szuk mint anno.

Gondolom keves ido telt el....

Van esely hogy jobb lesz?



2020. okt. 29. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia


Miért nem vártátok meg a 6 hetes gyermekágy végét? Kontrollon voltál?


Nekem is nedves lett, de igen, tágabb.

Behatolás után rögtön nem, de 5 perc múlva mintha folyamatosan tágulna... :/

Idő és torna segíthet azért rajta.

2020. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Mégis mit vártál? Kitoltál egy gyereket rajta, majd ugyanolyan lesz, mint előtte? Pláne ennyi idővel szülés után... Egyelőre egyáltalán nem lett volna szabad szexelni sem, de gratulálok, hogy sikerült...
2020. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
6 hét nem véletlen.. nyomjad a gátizom regeneráló tornát. Egyrészt kihordtál egy gyereket,másrészt megszülted. Dolgozni kell, hogy jó legyen. Amúgy van orális szex is, nem kell rögtön 4 hét után behatolni. A saját vaginádat meg méhedet teszed tönkre.. ennyire nem lehet baromi fontos a d*gás......
2020. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4hét? Miért nem lehet megvárniba 6hetes kontrollt?? Poén lesz majd egy esetleges fertőzés vagy komplikáció miatt dokihoz járni meg szigorú szexmegvonást kibírni még több hétig..
2020. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es, azt várta, amit itt előadtok, hogy "sőőőt, a szex még jobb is, mint előtte volt, nem kell elhinni, hogy harangozni fognak benned" stb. Na. Ezt várta
2020. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szűkebb lett


De nem 4 hét után..


Hanem a kitartó intimtornának hála fél év után...


A 6 hét nem véletlen


Van egy seb odabenn...

2020. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hét?! Jó eg. 9 hónapos a fiam és a mai napig naponta gatizom tornázom. Ma egy nagyobb nevetésnél még mindig becsurgott egy kicsi. Dolgozz rajta, ne várd a csodát. És jó lenne, ha még nem szexelnél, nehogy összeszedj valami fertőzést.
2020. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kegel gyakorlatokkal, idovel. Nem 4 het az tuti.
2020. okt. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy imádom, hogy gyk-n egy csomószor olvasni, hogy jajj nekem szűkebb lett. ( szerencsére itt nem most)Fiatal, sportos nő vagyok, végig gátizom tornáztam, átlag súlyú volt a gyerek, nem volt traumás szülés, nem repedtem, 2 db öltésem volt, mert picit vágtak. Szülés utáni napon konkrétan bepisiltem, első 6-7 hétben a pukikat nem tudtam tartani, rotyogtam folyton, néha a gyerekre fogtam.. keményen csináltam a regeneráló tornát, de 6 hónapig nem ment a szex. ( mondjuk abban már pszichés komponens is volt..)

Bő egy év után merem azt mondani, hogy olyan,mint volt és minden visszaállt. Ez egy bazi nagy tabu téma, de el ne hidd azoknak, akik azt mondják, hogy 4 gyérek után 35 evésen ők szűkebbek, mint 20 evésen.. ordas nagy kamu. Speciális torna, jóga, türelem. És aki szanaszét szakadt meg brutál Nagy babát szült, annak esetleg plasztika is... ez van. Boncolás után is meg tudják mondani, szültél-e vagy nem. A szülés nyomot hagy a testen. Az egy más dolog, hogy rengeteg anyuka jobban néz ki 3 gyérek után, mint más 25 evésen szülés előtt, de azért sok munka van benne.

2020. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek akkora szívás azért. Igaz, csak 1 gyereket szültem még, de az 4500 grammos volt. Csak picit repedtem. Nem csurgott be sose a pisi. Nem csináltam a szülés után semmiféle regeneráló tornát.

8 hónappal a szülés után lett megint élvezetes a szex, most 16 hónapos. Nem lettem szűkebb, sőt talán egy picikével tágabb, de ez nem ront az élvezeti értéken.

Gondolom, én a szerencsések közé tartozom, de azért nem kell azt sem mondani, hogy mindenkinek olyan szar.

2020. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!