Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4 és még semmi jele a...

Kisnia kérdése:

40+4 és még semmi jele a babának Se nyákdugo semmi jel. Van még valaki igy?

Figyelt kérdés
Tudom beindulhat bármikor de már nehéz rá várni. Valaki volt igy?!

2020. okt. 30. 07:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem indul be magatol max 10 napot szabad tul hordani es utana be inditjak nalunk legalabbis igy van. En nem Magyar orszagon elek es nem tudom nalatok hogy van a protokoll. Ne felj ne idegeskedj minden rendben lesz (en is 30 hetes vagyok). Allitolag a malna level tea, lepcsözes, hosszu seta, beindithatja a szülest. Az a lenyeg hogy probalj picit meg nyugodni barmilyen nehez is es valami masra fokuszalni, habar en teljes mertekbe at erzem a hejzetedet es tudom, hogy most a masra fokuszalas az egyik leg nehezebb.
2020. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Semmi jele nem volt,hogy jönni akarna. Végül 41+5nél indították. Kitartás,tudom milyen nehéz már. Könnyű szülést 😊
2020. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40+6 vagyok ma, semmi jel. Se egy görcs, se nyákdugó. Baba mozgolódik mintha csak 30 hetes lennék. Volt szex, torna, tonik hektoszámra, sétálás, takarítás, pihenés, de hasztalan. Vasárnap befekvés. Nem tudok tanácsot adni, csak kitartást kívánni :)
2020. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. A napi ctg sem mutatott semmit soha semmit. Aztán 40+5napon úgy megijesztett az hogy a dokim azt mondta hogy indítani kell két nap múlva, hogy egész nap ezen kattogtam, majd másnap, 40+6 napon szivárogni kezdett a magzatvíz, és meglett a Kislányom.
2020. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, a 41. héten megindították, természetes úton gátvédelemmel született meg végül. Ne idegeskedj, majd jön ha jönnie kell. :)
2020. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) irok ha lesz valami
2020. okt. 30. 19:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon figyeld a babat,nekem ilyenkor alig mozgott. Sirva irtam a dokimnak,hogy biztos baj van a babaval,azt mondta menjek be masnap,vegul hajnal kettokor fajasaim lettek bementem es kivette. En nagyon feltem a tulhordastol.
2020. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tegnap este 8 perces fajasok voltak de lefurodtem el is multak de meg mindig erzem hogy faj a hasam kivancsi vagyok lesz e valami
2020. okt. 31. 08:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Az első Lànyom 40+6-ra született, indítottani kellett. (2 éve)

Ma vagyok 39+1 a Hugival, akinél már 1 hónapja mindennap elég kemény jóslófàjàsok vannak, bár ugyanez volt a Nővérénél is, csak Ő nála 2 hónapig mindennap fájdalmak..

Csak remélni tudom, hogy nem ismétlődik meg, és Ő magától elindul🙏🏻

Kitartást, mást úgy sem tudsz/ tudunk.🙂🤗

"Sajnos" nem vezényszòra jönnek 😅😀

Könnyű szülést kívánok!😊

2020. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mar 2 oraja hogy 10 perces fajasok vannak mikor fog mar 5 perces lenni hogy tudjunk indulni be?!
2020. nov. 1. 19:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!