Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baross Utcai Szülészetről mi...

Baross Utcai Szülészetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyenek a csecsemősök?

Mennyire tiszta a szoba / fürdőszoba?

Van lehetőség egyágyas szobát kapni? Ha igen, mennyiért?

Hány nap után lehet hazamenni?


2020. okt. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy soha többet nem szeretnék oda kerülni.

Rettenetesen bunkó szülésznők (nem a sajátom, hanem az ügyeletes személyzet), ugyanilyen csecsemősök, kizárólag az osztályos nővérek bántak velünk emberhez méltón.

Ha nem jut VIP szoba (nekem nem jutott), akkor 8 vérző nőre jut egy WC/zuhany, és olyan szintű a szakmaiatlanság, hogy az valami vérlázító.

(Csak egy példa: a sárga gyerekemről órákon keresztül azt állították, hogy nem sárga, egészen addig, míg be nem jött az orvosom, és fel nem hívta rá a figyelmüket.)

Én úgy mentem haza egy nem kevéssé megerőltető szülés után, hogy nem aludtam összesen 6 órát a három nap alatt, és olyan húgycsőgyulladásom lett a minden higiéniai előírást nélkülöző katéterezéstől, hogy lassabban jött rendbe, mint a gátsebem.

2020. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

A tisztaságról szerintem nem igazán hallottak, a takarítónők ugyan naponta mennek, jó hangosan, csapkodva kiürítik a kukát, és ahol éppen kézre esik, picit feltörölnek nedves felmosóval (max a szoba fele, inkább harmada. Közben meg minek is kiöblíteni...)

Fürdő is nagyon rosszul néz ki.

Én nem szültem, várandósság közbeni probléma miatt voltam benn. Az ott levő nővérek nagyon rendesek voltak, szülésznőből is egy jófejjel, meg vagy 3 kevésbé jófejjel találkoztam. Szakmailag amúgy csak jókat hallottam a helyről, és amennyit ott töltöttem erre nem találtam cáfoló dolgot.

2020. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!