Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy sokan 30 körül, vagy afelett vállalnak első gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan sokan azért mert építik az életüket, tanulnak, dolgoznak, akkor érik el azt a szintet hogy gyereket tudjanak vállalni.

2020. nov. 9. 14:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Semmi. Tőlem aztán mindenki úgy él, ahogy akar. Én biztos nem ítélkezem sem a 18 éves anyukák, sem a 45-50 éves anyukák feje felett. Hiszem, hogy mindenki a legjobb döntést igyekszik meghozni, nyilvánvalóan.
2020. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi is akorra tudtunk csak vállalni.

Volt ledolgozott munkaidő, előléptetés, tartalék, házasság (nekem fontos volt) 27 évesen is már...

De, hiába volt meg minden, endometriózis miatt, csak 30 évesen tudtam szülni, akkorra jött össze a baba.

A második, 32 évesen érkezik.

Nem szerettem volna ilyen "későn" szülni.

Szerettem volna, ha előbb adott lesz minden...

De, ha tudom, hogy endometriózisom lesz, nem ragaszkodtam volna ennyire dolgokhoz...

2020. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Mi pl eleve későn ismerkedtünk meg a férjemmel. 28 éves voltam, ő 29.

34 évesen szültem.

2020. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Folytatom.

Szóval most mi legyen a véleményem? Így jött össze.

Gondolom, senki nem vállal pár hónapos kapcsolatba gyereket...

2020. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, mikor tinédzser voltam 24-25 éves koromban szerettem volna babát, de nem így jött össze az életem. Várnom kell még 30 éves koromig,bárhogy is akarnám, nem tudnék most beválallni egy gyereket. 26/N
2020. nov. 9. 14:53
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

29 évesen ismertem meg a férjem, nem vállaltunk azonnal, még ha nagy szerelem is lett rögtön.

Az ember a gyerekeit biztonságban szeretné tudni, ezért 32 évesen szültem először.

És bizony leszek vagy 37, mire a harmadik megszületik.

Így alakult, a legjobbat igyekszem kihozni belőle, mozogni, figyelni, pörögni :)

2020. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Az a véleményem, hogy nem biztos, hogy így tervezte. De ha igen, az is az ő dolga.


Én hamarabb szerettem volna, 27 évesen férjhez mentem, de nem jött össze évekig a baba, pedig elvileg egészségesek vagyunk, mindig rendben volt a ciklusommal is, eszembe se jutott, hogy ez ilyen hosszadalmas lesz.

34 évesen fogok szülni. Ha rajtam múlna már a harmadikat várnám, mindig is nagy családot szerettem volna, de így jött össze.


12 hkm

2020. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó! (3as vagyok). Mi 1.5 évet vártunk, pedig mi is egészségesek vagyunk/voltunk. Nem találtak rá okot!

Gratulálok amúgy!

2020. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Mármint a babára vártunk 1.5 évet, addig próbálkoztunk.
2020. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
85%

Az én anyám a bátyámat 30, engem 35 évesen szült. Anyám nem akart hamarabb, de jó oka volt rá.

A nagyanyám 20 évesen szülte. Nagyon szerették őt, de voltak problémáik: Nekik emiatt kimaradt a "fiatal felnőttkoruk". Nem volt idejük egymásra, házasságra, továbbtanulásra, karrierre.


Nem ítélem el, akik hamarabb szülnek, biztos vannak jó anyák, akik korán vállalnak gyereket. De én is inkább a kettő között: 24-25 éves korom körül szeretnék szülni.

2020. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!