Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is ki van készülve, hogy...

Más is ki van készülve, hogy most kettesével kell vajúdni/szülni egy szobában és apuka sem lehet bent, max. fél órára?

Figyelt kérdés

Hagyjuk, hogy melyik kórház, szerinten nem egyedül ott van ez, ahol nekem kell szülnöm...


Ketten egy szobában, ahol max. egy függöny választ el, tök magányosan, mert apuka emiatt nem lehet bent, csak az utolsó 10-15 percben a kitolási szakaszon.


Aztán 3-4 ágyas szobákban kell lenni, mindenkinek a csecsemőjével pluszban, ahova senki nem jöhet ve látogatóba 5 percre sem, és ahol két szobához tartozik egy fürdő, szóval mondjuk 6-8 ember osztozik egy darab wc-n...


Az elsö kisbabámat várom, hát nagyon nem így képzeltem el, főleg azt nem, hogy senki nem mehet bent vajúdásnál, max. egy kisebbségi mellettem fél méterre egy másik ágyon :/



2020. nov. 18. 19:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Nincs másik kórház a közelben? Nálunk nincs ez pl.szóval nem hinném,hogy mindenhol ez van.
2020. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
66%
Én 12 éve szültem ugyanígy, és vírus sem volt. Nem tragédia. De most érthető a helyzet. A baba születése után apróságnak fog tűnni ez a dolog.
2020. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
31%
Én meg a munkahelyem veszítettem el, és elég valószínű, hogy nem lesz másik, amíg van ez a vírus. Ehhez képest inkább szülnék látogatók nélkül.
2020. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
41%

"max egy kisebbségi mellettem fél méterre egy másik ágyon..."


Ez jó...


Fogjuk arra, hogy mindenki csak saját magával van elfoglalva és csak azért is az egó az úr a 21. században.

2020. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy vagyok vele, hogy ez legyen a legnagyobb baj a szülésnél...


Inkább ez, mint, hogy a picivel baj legyen, vagy bármi más történjen.

2020. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
67%
Örülj a 3-4 ágyas szobának, mi 6an voltunk egy szobába + a babák 😀
2020. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
64%

,,Én meg a munkahelyem veszítettem el, és elég valószínű, hogy nem lesz másik, amíg van ez a vírus. Ehhez képest inkább szülnék látogatók nélkül.''


Azért, mert te ideböfögted ezt, a kérdezőnek nem lesz jobb. Egyébként is: mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

2020. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
67%
Félretettem, magán kórházban szülök. Ha valaki nem ezt teszi, hanem államiba megy, akkor elfogadja azt,ami ott van. Ha te akarod diktálni a feltételeket, akkor fizetned kell érte. Ezt a világot éljük, sajnos.
2020. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 2 éve barátnőm korán ment be a kórházba, egyedül vajúdott majdnem egy egész napot, férje sem volt ott. Szerintem maradj otthon vajúdásnál, amíg lehet.


Nálunk 1 ágyas szülőszobák vannak és 4 ágyas kórtermek. Nem mindenhol van az a helyzet, amit te írtál le.

Ha meg csal ez az egy kórház van nálatok, akkor meg arra a 3-4 napra játssz "túlélésre". Nem wellneselni mész be. Szerintem el leszel foglalva a picivel, szobatársak is lehet rendesek lesznek, még akkor is, ha kisebbségi valamelyik, hogy hamar elrepül az a pár nap. (Tudom, ez soktényezős.)


Örülj,hogy kitolásnál bent lehet, hogy lesz aranyóra. Ezeket mind tudod, így készülj fel pozitívan a szülésre!

2020. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk 3 ágyas kórtermek vannak, igaz, mindegyikhez van külön fürdőszoba, de a kijelentésed második fele, miszerint oda látogatók nem mehetnek, az a vírus előtt is így volt, a folyosóra kellett kimenni a látogatókhoz, de az újszülött osztályra be nem jöhettek előtte sem. És szerintem ez az állami kórházak nagy részében így volt a vírus előtt is.
2020. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!