Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is ki van készülve, hogy...

Más is ki van készülve, hogy most kettesével kell vajúdni/szülni egy szobában és apuka sem lehet bent, max. fél órára?

Figyelt kérdés

Hagyjuk, hogy melyik kórház, szerinten nem egyedül ott van ez, ahol nekem kell szülnöm...


Ketten egy szobában, ahol max. egy függöny választ el, tök magányosan, mert apuka emiatt nem lehet bent, csak az utolsó 10-15 percben a kitolási szakaszon.


Aztán 3-4 ágyas szobákban kell lenni, mindenkinek a csecsemőjével pluszban, ahova senki nem jöhet ve látogatóba 5 percre sem, és ahol két szobához tartozik egy fürdő, szóval mondjuk 6-8 ember osztozik egy darab wc-n...


Az elsö kisbabámat várom, hát nagyon nem így képzeltem el, főleg azt nem, hogy senki nem mehet bent vajúdásnál, max. egy kisebbségi mellettem fél méterre egy másik ágyon :/



2020. nov. 18. 19:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
23%

“A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külső vagy belső tulajdonságait kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között –

feltételezett tulajdonságaik vagy

értékeik alapján – hierarchiát állít fel. “

Na szóval olvasd vissza magad miért is vagy rasszista.

Elég lett volna annyit írnod vannak emberek akiknek nincs tb- jük de te mindenhol roma meg cigányozol miközben magyarok között kb ugyanennyi van.

Egyébként meg nem a te fizetésedből vonják le az ő foghúzását, akkor neked nem mindegy??

2020. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
34%

40-sel tudok egyetérteni.


41, de ha te ennyire ráálltál arra, hogy rasszista akkor tulajdonképpen a drága kérdező is az.

2020. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
54%
41 az a legnagyobb rasszista aki mindenhol rasszizmust lát.
2020. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
40: tíz évet voltam a szociális szférában, túlnyomórészt cigány/roma ügyfelekkel, szóval nehéz elképzelnem, hogy rasszista lennék, de biztos jobban tudod. A hazai tb nélküli ellátásban tudtommal csak a húzás ingyenes, és ezt nemzetközi és eu-s szerződések szabályozzák külföldi állampolgárok esetében, szóval a román cigány pontosan ugyanolyan jogokkal húzat Mo-on, amilyenekkel én is rendelkezem, ha ugyanígy járok Romániában.
2020. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
hány emberes szobába szültél, vajudtál?
2021. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Én végül egyedül, mert egy ismerősöm a szülészetröl "szólt pár jó szót".


De a többiek négyen-öten vajúdtak együtt egy szobában. Illetve, én már épp megdszültem, mikor behoztak valakit mellém szülni, konkrétan kb 1 méterre volt a csaj, csak egy függöny választott el...

2021. nov. 10. 15:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!