Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felek,hogy meghalok szules...

Felek,hogy meghalok szules kozben. Masodik szulesnel ez normalis?

Figyelt kérdés

Masodik terhessegem, ugyan azzal a fogadott orvosommal,akinel anyukam is szult meg annak idejen,es en hozza jartam terhes gondozasra fiammal is. Sajnos at kellett adnia helyettesitojenek,de ez mas tema.

Valamiert ettol a masodik szulestol felek,hogy meghalok. :(

Ennek mennyi eselye van fogadott orvossal,ebben a korban?

Huszoneves vagyok,az elso terhessegem,szulesem problema mentes volt.



2020. nov. 19. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Kb nulla az esélye. Van valami egeszsegugyi problemad?
2020. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Bármikor meghalhatsz, de az, hogy ettől rettegj, még az 5. szülésnél sem normális dolog.
2020. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En masodiknal sok vert vesztettem, kaptam potlast, ezert harmadiknal en is feltem. Szoltam mindrnhol h ez volt es figyeljenek. Nagyon ritka h vki ott marad, annyit tudsz tenni h nem engedsz utat ennek a gondolatnak, kulonben felőröl. Gondolj a kisbabadra h szules kell ahhoz h talalkozhassatok. Minden rendben lesz!
2020. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs semmi,nem tudok rola. Fiammal volt enyhen magas vernyomasom de semmi mas.
2020. nov. 19. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet nem idevágò téma de nem ért komoly trauma mostanában? Akár haláleset a családban?
2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj feleslegesen szerintem. A másodiknál sokkal többet szenvedtem. 14 órát. Az elsőnél csak 10-et. Jó pár év eltelt sajnos a kettő között. Gondoltam, hogy nem lesz leányálom. De halálfélelmem nem volt. Tudtam, hogy ha gubanc van fenáll a császár lehetősége is.

Nagyon figyeltek rám mert elég rosszul tűrtem a fájdalmat sajnos.

Ezen ne idegeskedj. A dokid ott lesz melletted én a szülésznő is. Aznap kb. 12-en szültünk és mivel csak 3 szülőszoba volt a felújítás miatt nehezen kerültem be fogadott orvos ide vagy oda. Azt hittem nem lesznek velem túl sokat hiszen rengetegen vagyunk de kellemesen csalódtam. Az utolsó két órában egy szülésznő és egy tanuló szülésznő folyamatosan velem volt. A doki 10 percenként jött hozzám. Ha gond lenne hidd el azonnal van segítség.

2020. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolso elotti,hat mentalis betegsegem van OCD. Kenyszer betegseg. Ettol lehet? Fiam elott , gyerekkorom ota fenn all,de elso szulesnel eszembe sem jutott semmi ilyen.
2020. nov. 19. 11:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Ha engem kérdezel egymillió százalék. És ha jól sejtem vannak erre gyógyszereid amiket nem, vagy csak részben szedhetsz terhesség alatt.
2020. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg normalis is lehet , hogy erre gondolsz . En is tobbet gondolok a halara amiota 2 gyerekem van es mashogy cselekszem es gondolkozom bizonyos helyzetekben mint az elott .
2020. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso elotti,nem szedek gyogyszert ra,sajnos tapasztalataim szerint tobbet art mint hasznal. :(
2020. nov. 19. 12:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!