Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felek,hogy meghalok szules...

Felek,hogy meghalok szules kozben. Masodik szulesnel ez normalis?

Figyelt kérdés

Masodik terhessegem, ugyan azzal a fogadott orvosommal,akinel anyukam is szult meg annak idejen,es en hozza jartam terhes gondozasra fiammal is. Sajnos at kellett adnia helyettesitojenek,de ez mas tema.

Valamiert ettol a masodik szulestol felek,hogy meghalok. :(

Ennek mennyi eselye van fogadott orvossal,ebben a korban?

Huszoneves vagyok,az elso terhessegem,szulesem problema mentes volt.



2020. nov. 19. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért az az egymillió százalék kicsit túlzás, látatlanban meg amúgy sem diagnosztizálunk :)

Szerintem érdemes lenne elmenned a kezelőorvosodhoz, ha nagyon bántanak ezek a kényszergondolatok. Lehet, hogy gyógyszert nem tud adni, de ha nem túl súlyos a helyzet, akkor sok más technikát is mondhat, amivel meg tudod nyugtatni magad. És legalább van egy szakember, aki tudja, hogy ezzel gondod van, és odafigyel rád.

2020. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso!!! Sajnos a kezelo orvosom,hat..nem a legjobb a szakmaban. Rajta vagyok egy masik keresesen.
2020. nov. 19. 16:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Aha..nem egymillió százalék. Értem. Túl van egy szülésen amikor nem volt gondja majd összeszedett 6 mentális betegséget, és most van ilyen gondja..igazad van lehet hogy csak a páratartalom.
2020. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én az első szülésemtől féltem nagyon, én is aggódtam h meghalok. Valahogy nem tudtam elképzelni h egy szülést én túl tudok élni, gyerekkorom óta nagy mumus volt a dolog. Aztán most h túléltem úgy gondolom nem kockáztatok újra 🙂 egy csodának érzem h sikerült. De én alapból furán állok/álltam az egészhez. Ez ilyen berögzült valami volt.
2020. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
13: nem 6 mentális betegséget szedett össze, hanem azt írta "hát", csak ékezetek nélkül írt :D
2020. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!