Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni napokban a...

Szülés utáni napokban a kórházban sokszor zuhanyoztatok egy nap? A gátmetszés miatt kérdezem igazából, sűrűn kell zuhanyoztatni? Hogyan szárítottátok meg ott lent hogy ne fájjon annyira? A császárosok tapasztalatai is ugyanúgy érdekelnek!:)

Figyelt kérdés
Én még szülés előtt vagyok, biztos elmondják majd bent is, de azért érdekelne. Köszönöm
2020. nov. 19. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Én este zuhanyoztam, tehát napi 1x. Reggel csak az alap fogmosás, mosakodás, átöltözés volt.
2020. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Kihagytam, hogy vigyél nedvestörlőt. Azzal bőven elég nagydolog után áttörölni.
2020. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Én is napi 1x.
2020. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

A kórházban, napi egyszer, reggel, vagy este zuhanyoztam, amikor nem zavartam a szobatársakat.


Wc használat után, nedves törlőkendőt használtam, jobban esett a gátvarratok miatt.


Nagywc után, lemostam, meg betadin kenőccsel, vagy Aloe firsttel fújtam orvosi javaslatra.

2020. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt gátmetszésem, gátvédelemmel szültem, ilyen opció is van. :) Naponta egyszer zuhanyoztam és igen, amit ír a 2 azt én is javaslom: nedves wc-papír, sokkal kíméletesebb mint a sima.
2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Én is egyszer. Nem olyan nagy dráma ám az a gátmetszés. Aloe sprayt érdemes vinned magaddal mert az nagyon jó rá. De semmi extra mást nem

igényel. Nyilván nem torolni fogod magad pisi után hanem csak óvatosan felitatni a wc papírral. Nedves törlő is nagyon jó. Megszárítani kvázi sehogy sem tudod, mert folyamatosan vérzel de pisi és fürdés után sima felitato mozdulattal tudod majd megtorolni. Nekem szinte nem is fájt, csak az első nap volt kellemetlen. Második nap már simán torokulesben ültem, de barátnőm csak aranyér párnán tudott ülni napokig, szóval ez változó, de egy olyan is jól jöhet.

2020. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
5 Ja van olyan opció, akinek sikerül, nem extrém nagy fejű a babája és nem teszi a kezét is a feje mellé csak úgy extrából 😂
2020. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Vettem intim törlőkendőt. Az alap volt. Második gátmetszésem így tudtam mit kell csinálni.

Szülés után 2 órával felvittek a szobába. Eltelt fél óra, amikor már biztos voltam magamban lezuhanyoztam. Reggel nem volt időnk mert folyamatosan kinn voltak a babák. Este nyolckor elvitték őket fürdeni és átöltözni csak akkor volt egy szabad óránk. Mindent próbáltunk akkor intézni.

Itthon is a nedves törlőt használtam és napi 3x mostam.

2020. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Császárom volt, napi egyszer zuhanyoztam.
2020. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Napi egyszer, este. Most nem volt gátmetszésem, de az első gyereknél igen.
2020. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!