Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrekkel vagyok terhes, van...

Ikrekkel vagyok terhes, van valamelyik kórházba arra lehetőség, hogy a férjem bejöjjön napközbe?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy kis segítség. A nővérek nagy része az én kórházamba elég bunkó, szóval jobb lenne egy támogató normális ember, mondjuk a férjem. :) Nem minden áron, tehát egyértelműen ha kell megoldóm egyedül. De jó lenne ha nem kezdenének velük mindenféle hülyeséget itatni, szeretném őket rendesen szoptatni.

2020. nov. 19. 10:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is ikreket varok,az en orvosom a sote2-n van,ott fogok szulni.

Ha jol ertelmezem,akkor neked nincsen orvosod?

Ha pesti vagy,oda kell menned,ahova tartozol.

2020. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
44%

Utolso vagyok.

Miert kell ennyire parazni?

Nekem sem lehet bent a ferjeme es akkor mi van?Komolyan mondom teljesen kivagyok,ha valaki igy gondolkodik.

23 hetes terhes vagyok ikrekkel es még most is dolgozom,korhazban.Nem vagyunk cukorbol,ki kell birni,amit az elet hoz.

Szerintem orulj annak,hogy 36 hetes vagy,ez nagyon szep dolog ikerterhesen.

Tovobbi szep babavarast es ne izgulj feleslegesen dolgokon,apuka ugysem mehet be es ennyi.

2020. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
57%
#22 Jólvan mártíranyu, jár a keksz.
2020. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok martir,csak elegge idegesito,hogy ennyire kell parazni egy dologtol..szamamra felfoghatatlan.
2020. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%
24: szultel mar?
2020. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
23%

Nem,de nem felek tole.

Egeszsegugyis vagyok,beszeltem a korhazban dolgozo szulesznokkel es ok is hulyesegnek tartjak az apas szulest.

Sot az egyetemi tanarunk is azt mondta,hogy hulyesegnem tartja..

2020. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is egészségügyis vagyok, kétszer szültem, és nem tartom hülyeségnek. A szülésznők szerint persze, hogy az, hiszen esélyes, hogy a kísérő hátráltató tényező számukra. Viszont a szülőnő szempontjából biztonság érzetet nyújt egy marha kiszolgáltatott helyzetben.

Amúgy remélem a betegek felé nem ennyi empátiával fordulsz...

2020. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Én viszont szültem. A férjem ott volt mellettem. Masszírozott, velem volt, segített, fogta a kezem.

Lehet, hogy neked nincs igényed erre, másnak van. Vagy a párod nem érdeklődik ez iránt, a férjemet bántotta volna, ha nem lehetett volna ott.


Viszont az biztos, hogy kamu, hogy terhesen kórházba vagy, mert őket már haza küldték, nem dolgozhatnak a vírus miatt. A szülésznőket meg pont nem érdekli, hogy ott van e apa a szülésnél vagy sem. (Rá írtam a szülésznő barátnőmet, szóval friss az infó)

2020. nov. 19. 20:03
 29/35 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, én vagy az ikres, aki pcs előtti napon feküdt csak be. Rám gondoltál a #17-es válaszodban?
2020. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Uh igen! Látom, hogy benéztem a számokat. Bocsi.
2020. nov. 19. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!