Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánkórházban szülést meddig...

Magánkórházban szülést meddig lehet lemondani?

Figyelt kérdés

Február közepére vagyok kiírva. Csak azért mennék magánba, hogy az apuka is ott lehessen a szülésnél biztosan. De nem tudom, addigra milyen helyzet lesz az sztk-ban, lehet addigra a férjem is bejöhetne ott is.


Ha kifizetem a magánt, van egy határideje, amíg még vissza lehet mondani pénzvesztés nélkül?


2020. nov. 19. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Te egy szolgáltatásért fizetsz, vagyis szerződsz velük. A szerződésben mi van?
2020. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs szerződés még, érdeklődöm. Ezért tettem fel a kérdést, hátha másnak van tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2020. nov. 19. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs még szerződés akkor nem kell lemondani semmit, ghostingolsz aztán szevasz, senki nem fog utánad menni és berángatni a magánkórházba szülni.
2020. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz releváns választ kapni mert ez intézményként eltérő, fel kell hívni őket, tájékoztatást kérni, és persze aláírás előtt mindent elolvasni. Ha nem iratnak alá veled semmit akkor meg max nem mész be, de ezt kétlem.
2020. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban a magankorhazban, ahol en tervezem szülni jövő hónapban (pont a koronavirus miatt tervezem igy en is, mert terhesgondozásra máshoz jártam/járok maganban, aki egy masik, állami kórházban vezet le szüléseket) ugy van, hogy kiküldtek a szerződést, de azt mondták, hogy nem kötelező ott szülni, ha joo tudom par héttel a szülés dátumaig le lehet mondani, nem jar semmilyen kötelezettséggel, a szülés utan kell fizetni majd. Szerintem ha van egy kórház,amit kinztel, akkor hívd fel az illetékes személyt es beszed meg vele a részleteket
2020. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak Budapesten van maganszuleszet???
2020. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!