Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy éltétek meg a gyerekágyas...

Gyak.kérd. kérdése:

Hogy éltétek meg a gyerekágyas időszakot illetve a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Október 1-jén szültem.Voltam vissza kontrollon minden rendben volt de a gátsebem még fáj,érzékeny ezért nem igazán kívánom a szexet amit a párom nagyon nehezen visel és napi szinten veszekedés van belőle illetve nem is veszekedés csak bűntudatot rak rám ez miatt.Nagyon félek mi lesz így velünk .Szeretem őt de neki nagyon fontos a testiség.

#Gátseb,szex
2020. nov. 25. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Micsoda figyelmes, türelmes, empatikus, hatalmas önuralommal bíró párod van, jól választottál, JA NEM. Verje ki addig ha ilyen fontos a testiség.
2020. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát a párodhoz csak gratulálni tudok. Nekem a gyógyulás ugyan zökkenőmentes volt, gátmetszés nélkül szültem eleve, szóval nem volt probléma, de nekem sem volt egyből kedvem szexelni. A férjemnek egy szava nem volt, megértette, hogy egy másik emberi lényt toltam ott ki, még idő kellett a -lelki- regenerálódásra. Nem erőltetett semmit és pláne bűntudatot nem keltett bennem, így a szülés utáni azt hiszem 10. héten feküdtünk le először, és fantasztikus volt.


Egyébként javaslom Jankát a Hormonmentes c. youtube-csatornájával, pont nemrégiben néztem végig azt a videóját, ami a szülés utáni szexről szól, nagyon tanulságos és informatív. A kedves párodnak is megmutatnám. És igen, verje ki, ha ennyire nem bír magával, nevetséges, hogy felnőtt emberben nincs ennyi megértés, miközben gondolom a gyereket ő is akarta.

2020. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Mivel mondtad? :)

Van a kielégítésnek más módja is. 3 hónapja nem szexelt, gondolom, persze, hogy frusztrált.

2020. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Még el is gondolkodnék, hogy leszopom vagy valami addig de ez mi, hogy bűntudatot kelt benned emiatt?! Nem vagyok ez a szexmegvonással büntető fajta nő de ez esetben alkalmaznám (azokra az interakciókra nyilván ami a behatoláson kívül lehetséges), vegye már észre magát ez az ösztönlény...
2020. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Véleményem szerint minél több idő telik el szex nélkül, annál nehezebb visszarazódni, ezért tudatosan is "próbálkozni" kell, ha lesz pár orgazmusod akkor elkezd majd hiányozni stb.


DE nyilván ehhez kell egy megfelelő partner, de az a baj, hogy mivel tudod, hogy folyton veszekedés van, ez megjobban gátol abban, hogy megkívánd.


Esetleg maszturbálni próbáltál?

2020. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi sajnos veszélyeztetett terhesség miatt el vagyunk tiltva már az elejétől kezdve. Most 35 hetes vagyok. A férjemnek egy szava sincs, azt mondta, hogy a kisbaba a legfontosabb, és hogy szülés után is csak akkor lesz valami, ha én készen állok. Most ez egy ilyen időszak, nem tart majd örökké, és megint lehet majd szexelni. Az hogy én és a baba is jól legyünk neki fontosabb, mint a szex.
2020. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi december elején szexeltünk utoljára, áprilisban született a fiam, és júliusban szexeltünk először... 7 hónap....

1 azaz egyszer nem volt az, hogy a férjem megjegyezte volna, vagy zavarta volna, vagy veszekedtünk volna.

Először bem ment már a nagy hasam miatt. Engem kiábrándított, férjem meg "nem akart hozzáérni" a gyerekhez. Azt jött a gyerekágy, majd a fogamzásgátló bekavart, sokáig véreztem.

Vagy megoldotta mindenki magának, vagy segítettünk a másiknak...

A kapcsolatunk nemhogy rosszabb, pomt hogy jobb lett, ami azóta is tart.

Te jól bevásároltál ezzel az emberrel. Én elgondolkodnék a folytatáson, ha velem történne ez meg

2020. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Természetes szülés után (kívül - belül varrás, honapos farok csont fajdalom) a kórházból hazajovet ahogy lefektettük a picit, már alig birtam magammal, igy oralisan már kenyeztettem is. Meg is lepődött, nem tudta mire szamitson, terhessegemet végig szexeltunk pedig. Azota eltelt 1 év semmi nem változott napi gyakoriságú a szexuális életünk.


Szerelmes vagyok belé, lett egy csodás fiunk, de egy napot sem tudnék elpazarolni hogy ne élvezzük egymás testét is. Mindent is meg lehet oldani, alkalmat teremteni rá.


Ja és a gyerek nem kifogás a reg megbujt problémákra 😉

2020. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#8 nem mindenki egyformán éli meg a terhességet és az utána következő időszakot. Van, akit pl.elkap a depresszió, van, aki lazán elvan a babával. A szex is ilyen. Mindenki máshogy éli meg. Nincs univerzális recept. Nem kell bizonygatni, hogy te tökéletes vagy:)
2020. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

utolsó ilyet ide nem szabad irni:D


Én is le lettem pontozva (5os)


Szerintem is tenni kell, hogy újra visszaálljanak a dolgok, és igen is fontos a szex.


Btw ez a fickó gondolom más téren is kimutatta már, hogy milyen...

2020. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!