Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek is elindulhatott...

Szerintetek is elindulhatott a tágulás, lehet ma már babázok?

Figyelt kérdés
Tegnap reggeltől derékfájás, durva pocak feszülés/húzódás/keményedések kezdödtek el,amik elég kellemetlenek, de kibírhatóak voltak, ekkor már gyanús volt, hogy valami elindult .Du. CTG-n, UH-n minden szuper volt,hazaengedett a dokim, mondván a méhszáj zárt, de a méhnyak már papírvékony, ezek még nem igazi fájások, elvileg meg kéne indulnia a tágulásnak, csak nehéz megjósolni mennyi idő lesz(hétfőn be kell feküdnöm indításra, ha nem indul meg magától). Doki annyit mondott, majd ha meg kell állnom a járásban, beszédben a fájáskor, akkor lesz jó, s kezdhetem mérni, 10 percesekkel pedig elindulni. Ja és, hogy az igazi fájáskor biztos nen tudok majd aludni és zuhira sem múlik majd. Este már volt pár erősebb feszülés, görcs,nyilalt a nunimba, illetve a bugyimon 2 pici barnás vérfolt volt,majd a papíron is kicsi halvány maszat. Zuhi után enyhült minden, elaludtam,majd egy bazi erőcs menzesz szerű, derékfájós görcs ébresztett,de azóta nem volt ilyen. Ismét szundikáltam most kisebb görcsök vannak. Szerintetek lehet ebből már valami? Kezdjem el mérni a kisebb, bírható görcsöket is? Kicsit félek, hogy majd nem tudom mikor kell indulni. Feleslegesen túl korán sem akarok, mert hát mégis jobb itthon, de első babásként rettegek, mert anyukám, nagyim sem falkaparós fájásokkal tágultak ki és nem volt durva szülésük sem. Nyugtassatok meg, hogy az igazi fájásokat éyzre fogom venni :)
2020. nov. 28. 03:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel itt az időd, semmi sem lehetetlen ..


Ne keresd a jeleket.


Észre fogod venni.


Összetéveszthetetlen.


( bár én a 2. Gyerekkel alig értem be, de akkor is tudtam , hogy szülés annyira gyors volt az elsőhöz képest, hogy én azt hittem ráérünk még, de ez azért nem gyakori)



De megnyugtatásul


Reggel zárt méhszáj, nem rövidült méhnyak (cr 3000)

Teljesen átlagos ctg.

0 számú jósló után este 40+2 indult a 2. Baba.


( 1. Szintén, 41+1 indult ugyanúgy a semmiből spontàn — semmiből, ha nem vesszük, hogy 3 nap múlva indítottak volna, mert annyira túlléptek a terminust)

2020. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy irtal... En 40+5 vagyok ma... Nemreg ebredtem fel, sehol egy fajas, csak az alap derekfajas es kemeny pocak...
2020. nov. 28. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat (bár én még csak ma töltöttem a 36.hetet és épp kórházban vagyok) napok óta intenzívebbek a jóslóim, ma ismét vérezgetek picit (valószínűleg tágulásos vérzés) front van/lesz is még a héten 🤷‍♀️
2020. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Vettem egy hosszu, jo meleg zuhanyt, 10 percre ra eros menzi gorcs, derekfajas, majd kifolyt belolem egy tetemes adag nyakdugo, alvadt barna ver, azota is nagyon halvany ver a wc papiron,hasmenes. Jonnek az osszehuzodasok, de meg birhatoak es nem rendszerezodtek. 30 perc a korhaz, nem tudom meddig varjunk
2020. nov. 28. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Drukkolok 🤞

Engem kedden mikor felvettek miután a dokim beküldött 3x is megtúrkáltak, nekem is elkezdett elmenni a nyákdugóm.

2020. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérdező jövőhét szerdáig megszülsz reggelig,szülsé tágulsz
2020. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miujsag kerdezo? Biztos babazol mar azota
2020. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, mar megszuletett a kisfiunk nov 29-en hajnali 1:23 kor :) 3750 gr 54 cm
2020. dec. 3. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok, jo egeszseget es sok boldogsagot nektek!!☺️☺️☺️☺️
2020. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!