Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minél több idő telik el 2...

Minél több idő telik el 2 szülés között annál nagyobb az esély hüvelyi szülésre ha az első császár volt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2evet szoktak kerni, azon felul gondolom mar mindegy h 2 v 4.
2020. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tepjesen irreleváns.


Mondok 2 példát.

Ismerős 1 éven belül szült császár után 0 komplikációval természetes úton.


Nekem 34 hónap van az első 2 gyermekem között, fenyegető hegszétválás miatt toltak a műtőbe. Nem sokon múlt, hogy szétrepedjek.


Most ismét 34 hónap lesz a 2 és a 3. között. Ismét vékony a hegem, ez mellett kevesebb a magzatvizem, kisebb a baba is mint kellene,itt vagyok a kórházban már.


Ezer meg ezer komplikáció léphet még fel. 🤷‍♀️

2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha már valaki egyszer túlesett a császáron miért akar simán szülni? Sokkal több komplikáció állhat fenn, szétrepedés és nemcsak a császárheg de a méhed is nehezebben viseli. Arról nem is beszélve, hogy a gyerek is 3szor jobban megszenvedi a szülést, mintha császároznának. Nem fontosabb, hogy komplikációmentesen megszülessen a gyereked egészségésen?


Sosem értettem ezt a "mindenáron simán akarok szülni, mert az a menő" hozzáállást. Nem mindegy??? Nem leszel attól se több kevesebb, mert el tudod mondani magadról hogy kinyomtad p.ádon.

2020. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 évet javasolnak 2 baba között császárnál. d e 2 évnél több van is szülhetsz hüveli uton
2021. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!